3malzemeli DIY oda spreyi: kokusu kanepelerde, perdelerde ve küf tadı olan giysilerde günlerce sürecek

Evinize her zaman taze bir koku vermek için kesinlikle gerçekten etkili bir DIY oda spreyine ihtiyacınız var.

Bu sayfa sayesinde sadece 3 malzemeyle, kolayca geri kazanılabilir, çevreye, kanepelere, perdelere ve küf veren tüm kıyafetlerinize parfüm çıkarabilen bir parfümcü yapabileceğinizi keşfedebilirsiniz.

Buna ek olarak, keşfetmek üzere olduğunuz oda spreyi de gazsızdır ve bu nedenle çevreyi kirletmeyeceksiniz, sadece çevreye saygılı ürünler kullanarak bir geri dönüşüm işi yapacaksınız.

Aynı zamanda, bu parfümör, özellikle bir bileşen sayesinde değerli bir antibakteriyel olduğunu da kanıtlayacaktır.

Bu DIY karışımını tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeyi öğrenmek için, adımların ne olduğunu anlamak için okumaya devam etmeniz yeterlidir.

 

3 malzemeli DIY oda spreyi: kokusu kanepelerde, perdelerde ve küf tadı olan giysilerde günlerce sürecek

Bu sayfayı okumaya devam ederseniz, evinizin bir bahar günü gibi kokmasını nasıl sağlayacağınızı öğrenmek çok kolay olacaktır.

Tamamlanacak prosedürün ne olduğunu bulmadan önce, önce bu çözümü yapmak için yararlı malzemeleri ve ayrıca kullanılacak araçları almalısınız.

İşte kullanmanız gerekenler:

  • 4 yemek kaşığı kabartma tozu
  • 125 ml sıcak su
  • 100 gr kristal yumuşatıcı

İstediğiniz her türlü kristal yumuşatıcıyı kullanabileceğinizi unutmayın, aslında markanın türü önemli değildir. Karbonat ise ortamın dezenfekte edilmesi için faydalı bir ürün olacaktır.

O zaman sadece bir kase veya bir leğen ve ayrıca bir püskürtücü almanız gerekir. Ardından karışımınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

Prosedür

Bu kendin yap işini halletmek için yapmanız gereken ilk şey, bir leğen alıp içine sıcak su dökmektir. Ardından, kabartma tozu ve kristal yumuşatıcıyı ekleyin ve ardından kristaller tamamen eriyene kadar karıştırın.

Her şey iyice karıştığında, sıvıyı çok basit bir huni yardımıyla sprey şişesine aktarın.

Bu noktada, ev yapımı oda spreyiniz kullanıma hazırdır. Halılarda ve 4 ayaklı dostunuzun yatağını temizlemek için de kullanabilirsiniz.

Kullanmak gerçekten çocuk oyuncağı olacak.

Aynı zamanda kristal yumuşatıcıyı çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz, böylece ondan mümkün olduğunca fazla faydalanabilirsiniz.

Kristal yumuşatıcı: Kullanabileceğiniz tüm harika yolları keşfedin. Onsuz yapamayacaksın!

Yumuşatıcıyı pek çok şekilde kullanmak düşündüğünüzden çok daha kolaydır.

Aslında, yumuşatıcıyı, çekmeceler ve gardıroplar için mükemmel parfümcüler yapmak için düğün hediyeleri için duvaklar gibi organze çantalara koyabilirsiniz. Ayrıca çamaşırlarınızı ve hatta çöp kutunuzu parfümlemek için mükemmel olabilirler.

Öte yandan, kristaller artık çalışmadığında, mumlarınız için mükemmel kompozisyonlar oluşturmak için onları geri dönüştürebilirsiniz. Her şeyi taşlar, renkli kum ve kabuklarla süsleyebilirsiniz. Sahte bitkilerle sonuç güzel ve çok dekoratif olacaktır.

Şimdi tek yapmanız gereken denemek ve bu işin avantajlarından yararlanabileceksiniz.

İyi temizlik.

ev