Kırışıksız bir cilt için bu yöntem 70 yaşın üzerinde olsanız bile her gece yapılmalıdır: kolay ve eğlenceli.

70 yaşından sonra bile kırışıksız bir cilde nasıl sahip olunur ? Zamanla, kollajen ve elastin artık gelişmez ve cildin yaşlanmasına neden olur. Bunun doğal bir olay olduğu ve herkesi etkilediği düşünülürse yaşlanmayı yavaşlatan maddeler var . Sağlık uzmanları, yalnızca doğal içeriklerle kendin yap bir madde yaratmanın sırrını ortaya koyuyor.

Kırışıksız cilt: Kendin yap doğal ürününün bileşenleri

Doğada antioksidanlar ve kollajen açısından zengin bazı maddeler vardır . Özellikleri, elastin geliştirmek ve cildi yaşlılıkta bile daha genç hale getirmek için idealdir. Dokuların doğal yaşlanmasına karşı koymak için yüz ve vücut derisi sürekli olarak beslenmeli ve nemlendirilmelidir.

Bu doğal ürünün ana bileşenleri şunlardır :

  • 2 salatalık;
  • 4 defne yaprağı;
  • 1 avuç papatya çiçeği veya süzgeç;
  • şelale.
kırışıklı ciltler için papatya

Sağlık uzmanlarının öğrettiği gibi yapılacak ilk şey, iki salatalığı yıkamak ve kabuklarıyla rendelemektir. Bir kaba rendelenmiş salatalıkların verdiği sıvıyı bir bez yardımıyla süzün.

Bu arada papatyayı 4 defne yaprağıyla birlikte su dolu bir tencereye alın. Her şeyi birlikte kaynatın ve malzemelerin buluşması için 20 dakika daha bırakın.

kırışıksız cilt salatalık

Bittiğinde, soğumaya bırakın ve ardından içindekileri bir kaseye süzün. Defne yaprağı ile papatya sıvısı, salatalıktan elde edilen sıvıya katılmak zorunda kalacak. Açık yeşil bir sıvı karışımı elde etmek için kuvvetlice karıştırın.

Kendin yap kırışık önleyici ürün: uygulama ve özellikler

Ürün sprey şişesi ile temiz bir kaba konulmaya hazırdır . Bu madde, sabahları ve akşamları uygulanacak kırışıksız ciltler için harikadır.

Kırışıksız ciltler için ürün

Bu sıvının homojen bir krem ​​haline gelmesi için karışıma Aloe Vera jeli eklenebilir . Bu durumda ürün cilde sürülür ve masaj yapılır.

Her durumda, bu ürünleri cilde uygulamadan önce elin veya kolun bir köşesinde küçük bir test yapın . Şüpheye düştüğünüzde, daima bir sağlık uzmanından tavsiye alın.

Salatalığın temel bir malzeme ve güzellik tariflerinin yıldızı olduğunu unutmayın . Doğal bir dekonjestan ve antibakteriyel olduğu kadar nemlendiricidir. İyi miktarda antioksidan ve optimal miktarda vitamin (C dahil) içerir. Papatya ve defne yaprağı ile birlikte cildin bakımı ve esnek olması için önemli bir bütün oluşturur.