Sineklere, sivrisineklere ve diğer böceklere karşı doğal tuzak birkaç saniye içinde ve evde elde edilebilir. Zampiron’u unutun! Bu en etkili sistemdir.

Sineklere, sivrisineklere ve diğer böceklere karşı doğal tuzak

Sineklerden, sivrisineklerden ve diğer böceklerden kalıcı olarak kurtulmak ister misiniz? Sadece zampironi veya hiçbir amaca hizmet etmeyen ürünler satın alın. Bu doğal tuzak ile sorunu kesin olarak çözersiniz.

Böcekleri önlemek için doğal ilaçlar

Sivrisinekler, sinekler ve diğer böcekler yaz aylarında, özellikle de evlerimizi istila ettiklerinde ve etrafımızda dolaştıklarında, bizi ısırmaya veya cildimizde dinlenmeye hazır olduklarında gerçekten bir işkence haline gelebilir.

Sinek

Biraz merak. Eski Mısır’da sineğin esneklikgüç ve azmin askeri bir sembolü olduğunu biliyor muydunuz? O zamandan beri yüzyıllar geçti ve bugün sinek, hastalıkları iletebilen kirli ve sinir bozucu bir böcek.

Sadece sineklerden değil, aynı zamanda sivrisineklerden ve diğer böceklerden kurtulmak için her sistemi denediyseniz, başarılı olamadıysanız, okumaya devam edin. Bu böcekleri evinizden ve insanınızdan uzak tutmak için doğal ve kusursuz bir numara açıklayacağız.

Zampironi’yi veya “mucizevi” olarak satılan ürünleri unutun. Bunun yerine, kendinize plastik bir şişe alın ve kendi doğal tuzağınızı yapmaya başlayın. Çok az zaman alacak ve elde edilen sonuç harika olacaktır.

Sineklere, sivrisineklere ve diğer böceklere karşı doğal tuzak

Bugün, sineklerden ve  sivrisineklerden  kalıcı olarak kurtulmak için neredeyse sıfır maliyetle doğal bir tuzak yapmak için sistemi ortaya çıkaracağız. Atro o zampironi! Bu sistemle, evde dolaşan veya etrafınızda vızıldayan böceklerin can sıkıcı problemini kesin olarak çözeceksiniz.

Tek ihtiyacınız olan:

  • plastik bir şişe;
  • plastik kavanoz;
  • kuru maya;
  • şeker kamışı, arpa maltı veya bal.

Haydi başlayalım. Bir bıçak yardımıyla plastik şişenizi ikiye bölün. Kapağı sıkıştırın ve daha küçük parçayı, uygun şekilde baş aşağı, daha büyük olana yerleştirin.

Orta büyüklükte bir plastik kavanoz alın ve içinde her zaman delikli ve aynı boyutta kauçuk veya plastik kapakları geçireceğiniz yan delikler açın (mağazalarda bile zaten delikli bulabilirsiniz). Bu delikler böcekleri çekmeye yarar.

Kavanozun içine 2 yemek kaşığı arpa, malt veya bal veya kahverengi şeker ekleyin. Bu şekerli bileşenler böcekleri çekecektir. Şişede yapmanız gereken aynı şey, baz olarak kullandığınız şey.

Karbondioksit üretim sürecini aktive edecek ve hem şişeye hem de kavanoza bir bardak ılık su ekleyecek bir bileşen olan 1 çay kaşığı maya ekleyerek devam edin. İyice karıştırın ve bekleyin.

Bu aşamada, kavanozu kapağıyla ve şişenin tabanını önceden kesilmiş boyunla kapatın. İşte başlıyoruz! Sinekler, sivrisinekler ve diğer böcekler için doğal tuzağınız hazır!

Böcekleri yakalamak için tuzak

Evde veya bahçeye yerleştirebilirsiniz (kavanoz durumunda kapağı kaldırmayı unutmayın!). Bu teknikle sinir bozucu böceklerin problemini kesinlikle çözeceğinizi göreceksiniz.

Size önermek istediğimiz ve aynı derecede etkili olan başka yöntemler de var. Suyun sinekleri korkuttuğunu biliyor musun? Açıklayalım. Şeffaf plastik torbaları suyla doldurun ve bahçeye veya verandaya asın. Işık, suya yansıyan “mamut” olarak görülen sinekleri korkutan ve kaçmalarına neden olan bir görüntü oyunu yaratır.

Hiç balkonunuza özel bitkiler koymayı düşündünüz mü? Gerçek kovucular olan bazıları var:

  • Citronella;
  • Laurel;
  • fesleğen;
  • nane;
  • lavanta;
  • Calendula.

Süt, şeker ve sirkeden yapılan bir yem bile böcekleri evinizden uzak tutar. 15 dakika 500 ml süt, 3 yemek kaşığı sirke ve 4 yemek kaşığı şeker ısıtın. Karışımı, balkonun veya terasın çeşitli köşelerinde bırakacağınız bazı havzalara dökün: hoşçakal böcekler!

Sinekleri, sivrisinekleri ve daha fazlasını önlemek için pek çok doğal çözüm var. Klasik zampironi’yi unutun ve gerçekten etkili olan bu sistemleri test edin.