Fareler için bu sinir bozucu kemirgenlerden sonsuza dek kurtulmanızı sağlayacak doğal bir böcek ilacı nasıl yapılır.

bahçedeki fareler

Sorununuzu çözecek etkili ve ucuz doğal bir böcek ilacını doğrudan evde nasıl hazırlayacağınız aşağıda açıklanmıştır . Zaten evinizde bulunan malzemelerle hazırlayabileceğiniz bir sıvıdır.

Bahçedeki fareler, tipik bir tehdit

Fareler bazıları için en tatlı kemirgenlerken bazıları için kesinlikle can sıkıcıdır Sıklıkla bahçelerimizi ve hatta evlerimizi işgal ederek, etkili haşere kontrol şirketleriyle temasa geçmemize yol açarlar. Ancak sorun sürekli olduğunda, başka çareler kullanmak zorundayız.

Bazen aslında evlerimiz kırsal alanla temas halinde veya çeşitli nedenlerle farelerin istila ettiği bir bölgededir ve bu nedenle sorun çözülecek gibi görünmemektedir.

Fareler için doğal böcek ilacı

İşte tam da bu noktada artık şirketlere başvuramaz ve kendi başımıza yönetemez hale geliriz. Kesinlikle evinizin bu yaratıklar tarafından istila edildiği bir noktaya gelmek istemezsiniz , ancak bu sorunu önlemek istersiniz.

Aşağıda size bir çözüm  sunuyoruz , bu sıkıntıyı çözmenizi sağlayacak gerçekten etkili bir   doğal böcek ilacı .   Fare sorununun önüne geçmek için mutlaka evinizde bulunan bazı malzemeleri almanız ve ihtiyaç duyacağınız bir karışım oluşturmanız gerekecek.

Fareler için doğal böcek ilacı, nasıl hazırlanır?

Bunu herkes bilmiyor ama esansiyel yağ kullanarak doğrudan evde fareler için doğal bir böcek ilacı yapmak mümkün . En iyileri arasında, yani fareleri uzak tutmada en etkili olanlar arasında nane, limon otu ve okaliptüs içerenler öne çıkıyor.

bahçedeki fareler

Uçucu yağı tercihlerinize göre seçin ve belki de hangisinin daha verimli olacağını görmek için ürünü kademeli olarak test edin. Tipin bulunma riskinin en yüksek olduğunu fark ettiğiniz köşelere birkaç damla yağ dökmenizi tavsiye ederiz.

Gerçekten etkili bir alternatif, bazı pamuk toplarını seçtiğiniz esansiyel yağa batırmak ve stratejik olarak evinizin ve bahçenizin yuvalanacakları noktalarına yerleştirmektir.

Bu yağlar o kadar güçlü bir koku yayarlar ki, fareler için gerçekten can sıkıcı olan, kendilerini tutamayan ve oradan ayrılan fareler. Uçucu yağlarınız yoksa, alternatif olarak içinde kırmızı biber gibi kıyılmış baharatlar bulunan küçük bir şişe sirke kullanabilirsiniz.

Bu baharatı bir sprey şişesinde parçalayın ve sirke ile doldurun. Fareler bu bileşenlerin her ikisinden de nefret eder ve bu kombinasyon, koku alma duyularına karşı başarılı olur, bu da onu hemen alır ve onları evinizden uzaklaştırır.

Bu sıvıyı mümkün olduğunca sık , hatta günde birkaç kez püskürtün. Bu harika bir çözüm çünkü gerçekten çok ucuz ve aynı zamanda sizin veya çevreniz için hiç de fena değil. Hem bizim hem de evcil hayvanlarımızın sağlığına zarar verebilecek çok pahalı böcek ilacı almayı unutun.

Nasıl yapıldığını anlattığımız sade likit ile ise en azından uzun süre artık çıkmayacak sorundan anında kurtulacaksınız . Görmek inanmaktır!

ev