Harika bir ambalaj malzemesi olmanın ötesinde, balonlu naylonun 10 dahiyane kullanımı vardır. Bu ambalaj filmi, birden fazla işleviyle sizi şaşırtacak. Kesin olan bir şey var: Kırılgan nesneler için bu rulo, evinizde olmazsa olmazlardan olacak!

Bu balonlu naylonun birden fazla kullanımı vardır. Bu darbeye dayanıklı malzeme size birçok harika işte yardımcı olabilir. Bu plastik filmler, sanat da dahil olmak üzere çeşitli kullanımlar için sizin için vazgeçilmez olacak!

Balonlu naylonun 10 dahiyane kullanımı nelerdir?

Bu şok emici ambalajlar, yalnızca taşınmanız veya kolilerin gönderilmesi için kullanışlı değildir. Bu plastik balonlu naylonun günlük yaşamınızda size ne kadar yardımcı olabileceğine şaşıracaksınız .

Kırılgan ürünleri güvenli bir şekilde taşımak için paketleme

  1. Bubble wrap, ayaklarınızı koruyan plastik bir filmdir.

Ambalaj kutusuna konulacak bu malzeme, uzun bir günün ardından ağrıyan ayaklar için mükemmeldir. Keyfini çıkarmak için hiçbir şey daha kolay olamazdı, sadece terliklerinizi bu balonlu naylonla sarın.

Ayaklarınızı korumak için hava kabarcıkları 1

  1. Bubble wrap, strese karşı savaşmak için ideal bir film rulosudur.

Stresle savaşmak için bu korumaları aşmanın tatmin edici olduğu bir sır değil .  Direksiyon başında endişeleniyorsanız  , bu ipucu sizin için çok önemli olacak! Sadece bu plastik filme sarın. Trafikte sıkışıp kaldığınızda, enerjinizi nereye yönlendireceğinizi bileceksiniz!

Faydalı stres koruma ambalajı

  1. Bubble wrap, şişme yatak örtüsü olarak kullanılabilir!

Kampa giderseniz balonlu naylon rulo çok işinize yarayabilir. Ve iyi bir nedenle şişme yatağınızı koruyabilir ve şilte rahatsızsa horlamanızı önleyebilir. Bu kullanımdan yararlanmak için bu balonlu naylonu kalın tabakalar halinde zemine serin . Sırtınızın altına da koyabilirsiniz.

Optimum koruma için ambalaj

  1. Bubble wrap, evi soğuktan korumaya yardımcı olan bir yalıtım malzemesidir.

Kırılgan nesneler için bu ambalaj, kış için mükemmel bir ısı yalıtkanıdır. Soğuğu dışarıda tutar ve böylece sizi cereyanlardan korur.  Isınma faturalarından tasarruf etmek için   , sert hava koşullarıyla başa çıkmak için duvarlarınızı, pencerelerinizi ve boş alanlarınızı balonlu naylonla kapatın.

Evi yalıtmak için kabarcık sargı rulosu

  1. Bubble wrap, System D kılığına girebilir

Sürpriz bir kostüm partiniz varsa, kırılgan bir nesne için bu ideal ambalaj, tüm tuhaflıklara elverişlidir . Özgün ve ekolojik bir kostüm yapmak için ondan ilham alabilirsiniz!

  1. Bubble wrap, bahçe aletleriniz için bir şok önleyicidir

Kırılgan nesneler için bu koruyucu kağıt, kürek veya tırmık gibi bahçe aletlerinizi korumak için idealdir. Bu ambalaj malzemesi pas görünümünü engeller ve kulpları daha rahat hale getirir.

Bahçe aletlerinizi etkili bir şekilde koruyun

  1. Bubble wrap, saçınızı kıvırmak için tekrar kullanılabilir bir malzemedir.

Koruma için bu ideal filmin mükemmel bir saç stiline ve belirgin buklelere sahip olmanıza yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz? Bunu yapmak için, her fitilin üzerine köke bir parça sarın ve fitili lastik bir bantla bağlayın. Bu küçük çörekler ile uyu ve doğal bir kıvırcık etkisi elde edeceksin!

  1. Bubble wrap, buzdolabı raflarınız için koruma sağlar

Taşımak için gerekli olan bu malzeme aynı zamanda yemeğinizi korumanın da pratik bir yoludur. Bunun için panelleri buzdolabı raflarınızın boyutunda kesin . Bu hile bakteri oluşumunu önleyecektir.

ambalaj malzemesi

  1. Bubble wrap, yaratıcı sanatlar için yeniden kullanılabilir

Genellikle karton ambalajlarda bulunan bu malzeme, sanatsal yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.  Sanat hakkında bilgi edinmek istiyorsanız   kendinizi yapraklarla, boyalarla ve balonlu naylonlarla donatın . İkincisini, orijinal bir D-sistemi oluşturma için damgalayacağınız renkle ıslatın.

ambalaj kağıdına boya

  1. Sıcak içeceklerinizi korumak için balonlu naylon geri dönüştürülebilir

Bu şeffaf kağıt, sürprizlerinizin sonunda sizi bırakmayacak! Sebep ? İçeceğinizi daha uzun süre sıcak tutmanızı sağladığı için daha da pratiktir. Bardağınızı balonlu naylona sararak , ısı birkaç saat daha dayanacaktır.

Kesin olan bir şey var: Bu balonlu naylon sadece paketlerin nakliyesi veya ev taşıma için kullanışlı değil. Nesneleri dikkatlice sarmak ve korumak için kullanılan bu malzemenin baloncuklarında birden fazla numara var gibi görünüyor!

 

ev