Banyoda kalıcı idrar kokusu? Kalıcı olarak ortadan kaldırmak için doğal bir karışım yeterli olacaktır, bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Tuvalette doğal karışım için kaşık

Banyo, temizlik söz konusu olduğunda muhtemelen evde en fazla dikkat gerektiren odadır. Genellikle kaynağı bilinmeyen kötü kokuların kaynağı ihmal edilirse veya uygun şekilde sterilize edilmezse hoş olmayan bir idrar kokusu devam edebilir. Ve piyasada denenen tüm ürünler işe yaramadıysa veya size yaramadıysa, işte yapımı çok basit olan doğal bir karışımla bunu nasıl çözeceğiniz.

Banyo temizliği

Çoğu zaman ertelenen, kimi zaman aceleyle yapılan banyo temizliği kesinlikle çok az kişinin sevdiği bir aktivitedir . Ancak tam da odanın tipi nedeniyle, temizlik konusunda özel bir ilgiden daha fazlasını hak ediyor. Aslında, banyonuzu ihmal etmek, giderlerde tıkanma veya kötü kokular gibi hoş olmayan sonuçlara yol açabilir.

Banyoda kötü koku

Bakımsız bir banyoda en çok duyulan koku hiç şüphesiz idrar kokusudur. Kesinlikle hoş olmayan bir koku, aynı zamanda kalıcı ve ortadan kaldırılması zor. Piyasadaki kimyasal ürünlerin hiç yardımcı olmadığı durumlar var, peki bu nasıl yapılır? İdrar kokusuna karşı evde tuvaleti mükemmel bir şekilde temizleyebilen ve kötü kokuları nötralize edebilen çok güçlü
bir doğal karışım yapmak mümkündür . Hazırlanması gerçekten çok basit ve sadece birkaç malzemeye ihtiyacınız var. Nasıl yapılacağını görelim.

 

Kokuları gidermek için doğal karışım

Birkaç ürün denediyseniz ancak memnun kalmadıysanız ya da sadece doğal ürünler kullanmayı tercih ettiyseniz bu çözüm tam size göre. Doğal bir banyo temizleme karışımı oluşturmak için birkaç basit bileşen gerekir. Sabun tozu, sofra tuzu, beyaz alkollü sirke (alkol bazlı olması önemlidir) ve beyaz alkole ihtiyacınız olacak.

Kirli banyolar için doğal karışım

Tek yapmanız gereken içine bir kaşık sabun, bir kaşık tuz ve üç kaşık sirke koyacağınız bir kap hazırlamak. Malzemeleri homojen bir karışım elde edene kadar iyice karıştırın ve ardından 250 ml su ilave ederek tekrar karıştırın.
Tüm malzemeler iyice karıştırıldıktan sonra, temizliği kolaylaştırmak için her şeyi sprey dağıtıcılı bir şişeye aktarabilirsiniz . Karışımı şişeye aktarmak için bir huni yardımı alabilirsiniz. Şimdi tek yapman gereken işe koyulmak.

Banyoyu temizle

Karışımı, varsa doğrudan kir lekelerinin üzerine veya tüm tuvalete püskürtün. Cömert olun, çünkü ürün hareket etmek zorunda kalacak, bu nedenle miktarlarla bol miktarda bulunun . Ardından tuvalet fırçasını alın ve her şeyi iyice temizlemek için fırçalamaya başlayın. Bitirdikten sonra sifonu çekebilir ve kötü kokuların yerini alacak hoş kokuyu koklayabilirsiniz. Bu karışım tuvaletinizi temizlemek için düzenli olarak kullanılabilir , sterilize, temiz ve parfümlü kalmasına yardımcı olur.

ev