Birkaç basit bileşenle yapılmış, banyonuzun her köşesine parfüm sürmenizi sağlayacak gerçekten devrim niteliğinde bir bileşik.

Evinizin kilerine gidin ve banyonuzun herkesinkinden daha parlak olmasını sağlayacağından emin olduğumuz bu mucizevi malzemeleri kapın . Bunları birleştirmeli ve çok can sıkıcı bir ev sorununu çözeceğinden emin olduğumuz gerçekten sıra dışı bir şey yapmalısınız.

Çünkü yüzeyler matlaşır

Banyolarına yeni hizmetler kuran herkes, her zaman yeni ve parlak kalmalarını ister. Hele bir servet harcadıktan sonra. Bununla birlikte, uzun süreli kullanımda, banyodaki herhangi bir yüzey opak hale gelir ve artık eskisi kadar parlak değildir.

En yaygın nedenlerinden biri de ürün kullanımıdır. Banyo , cildimiz için mükemmel olan ancak odanın yüzeylerini bir şekilde matlaştırabilen duş jelleri, şampuanlar, deterjanlar kullandığımız yerdir .

Banyoyu temizlemek

Tabii ki, bu tahmin edilemez, ancak önlenebilir. Aslında, banyonuzun her kullanımından sonra, duşunuzdan gelen su jeti ile tüm yüzeyleri mutlaka durulamalısınız. Bu çok basit bir jest ama birçoğu neyden kaçınacağını bilmiyor.

Kullanmadığınız yüzeyleri de durulamayı unutmayın çünkü buhar tüm ürün parçacıklarını her yere taşır. Tam da bu nedenle, buhar oluşumunu önlemek için duşa başlamadan önce bir pencerenin açık bırakılması da önerilir .

Banyonuzu zahmetsizce etkili bir şekilde temizlemek istiyorsanız , gerçekten ucuz olan birkaç malzemenin yeterli olduğunu bilmeniz gerekir, bu da çok fazla para harcamadan hizmetlerinizi parlatmanıza olanak tanır. Burada sadece birkaç kişinin bildiği bu yöntemin tüm sırlarını açığa çıkarıyoruz.

Banyoyu uygun bir bileşikle aydınlatın

Banyonuzun tekrar yeni gibi görünmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken çok basit bazı malzemeler almak. Kabartma tozu , tuz, hidrojen peroksit ve sıvı bulaşık deterjanından bahsediyoruz  .

Bir leğen alın ve bu dört malzemeyi banyodaki tüm yüzeylere uygulanacak bir macun oluşana kadar karıştırın . Sünger üzerine koyabilir ve eldiven giyerek en lekeli yüzeylere sürmeye başlayabilirsiniz.

Etkili ürünlerle temizlik

Genellikle bu, küvet veya lavabo musluklarıdır. Kuvvetlice yapın ve ardından tüm kalıntılar yok olana kadar bol su ile durulayın. Banyonuzun her zaman parlak görünmesini istiyorsanız, işlemi en az ayda bir kez tekrarlayın.

Makarna oluşturulduktan sonra, tekrar kullanabilmek için hava geçirmez bir kapta serin ve kuru bir yerde birkaç ay saklayabileceğinizi unutmayın . Özellikle servislerinizin yüzeylerinin çok hassas olduğunu düşünüyorsanız, tatsız kazalardan kaçınmak için bölgeleri test etmek istiyorsanız, bu ürün kombinasyonunu banyonuzun bazı gizli kısımlarında da deneyebilirsiniz.