Banyonuzdaki kötü kokuları, kireci hatta kiri yok etmek için neden D sistemini tercih etmiyorsunuz? Bu %100 doğal ipuçları, parfümün yanı sıra derinlemesine temizler. Kesin olan bir şey var: bunları günlük yaşamınızda hızla benimseyeceksiniz.

Basit ve tamamen doğal püf noktaları ile banyonuzu parlatabilir ve ona narin bir koku verebilirsiniz. Kimyasallarla dolu deterjanları elinize almanıza gerek yok çünkü bu teknikler tüm yüzeyler için uygundur!

%100 doğal bir hile ile banyo nasıl temizlenir ve parfümlenir?

System D’nin güçlü bir bileşeniyle banyonuzu temizleyebilir ve parfüm yapabilirsiniz. Bu odadaki kötü kokuları, kiri ve parfümleri rekor sürede yok eder.

banyo

– Banyodaki seramiği bu numara ile temizleyin

Bu malzemeyi temizlemek için beyaz sirke idealdir. Bu asit çözeltisinin 200 mililitresini püskürtücü ile donatılmış bir şişeye dökmek gerekecektir. Bu sıvıyı yüzeylere püskürtün ve durulamadan önce 10 dakika bekletin. Banyonuza hoş kokulu bir dokunuş vermek istiyorsanız, ev için bu müthiş D-system ürününe birkaç damla esans yağı ekleyin.

– Banyonun cam yüzeyini sirke ucuyla temizleyin

Köpüklü olması için 200 mililitre beyaz sirkeyi 400 mililitre su ile karıştırın. Bu müstahzarı püskürtücü takılı bir şişeye dökün ve yüzeye bolca püskürtün. Temiz suyla iyice durulayın ve ardından mikrofiber bir bezle kurulayın. Bu hile, kalker görünümüne karşı ürkütücü!

bakım ürünleri

– Beklenmedik bir numara ile banyo zeminini temizleyin

Bu ev işi sırasında zamandan tasarruf etmek için, püskürtücülü bir şişeye dökeceğiniz iki eşit miktarda sirke ve suyu karıştırmanız gerekecektir. Bu müstahzarı zemine serpin ve  kokularla savaşan bu dezenfektan ürünün hareket etmesine izin verin   . Bir süngerle silin ve yeri temizlemiş olacaksınız!

– Etkili bir numara ile banyo musluklarını temizleyin

Beyaz sirke durdurulamaz bir ev ürünü ise, bunun nedeni duş başlığının ve musluğun çeliği de dahil olmak üzere malzemelere zarar vermemesidir. Bir önceki uçla aynı karışımı kullanarak yüzeye serpin ve bu System D dezenfektanının 10 dakika etki etmesine izin verin. Duş başlığını veya muslukları temizlemek için sirke ve suyla dolu plastik bir torbaya sarın. Çözeltinin 10 dakika etki etmesine izin verin ve işiniz bitti!

– Banyodaki tuvalet kokusunu giderin

Bakım yapılmadığında, tuvaletinizde hızla kötü bir koku ortaya çıkabilir. Bir piston ve bir kova kullanarak klozeti kurutarak başlayın. Ardından duvarları bir kağıt havluyla kurulayın. Üzerlerine bir litre seyreltilmemiş beyaz sirke dökün. Kireç önleyici ürünü iki saat bekletin.

Klozeti bir fırça ile ovduktan sonra tuvaleti sifonu çekin ve tuvaletiniz   pırıl pırıl olacaktır   . Bir koku dokunuşu için beyaz sirkeye 10 temel damla lavanta veya limon ekleyebilirsiniz. Tartar birikmesine meyilli bu yüzeyin iyi bir şekilde korunması için bu hareketi iki haftada bir tekrarlayın.

esans

– Banyo fayanslarını temizleyin

Klozette kireç oluşabilirken, fayanslar da kireçten etkilenir. Bu beyazımsı lekelerden kurtulmak için 3 yemek kaşığı beyaz sirke ve bir çay kaşığı bulaşık deterjanını ılık su dolu bir leğende karıştırın. Her şeyi karıştırın ve bu temizlik müstahzarına bir sünger batırın. Fayansları ovalayın ve ürünün birkaç dakika etki etmesine izin verin. Tek yapmanız gereken temiz suyla iyice durulamak ve işiniz bitti!

banyo fayansı

– Banyo küvetindeki kiri temizleyin

Fayanslar gibi, küvet de hızlı bir şekilde kireçtaşı biriktirebilir ve sararabilir. Neyse ki, temizlik ürünleri olmadan temizlemek mümkündür. Bunu yapmak için iki yemek kaşığı beyaz sirke ve  zorlu bir ev malzemesi  olan limon suyuna ihtiyacınız olacak . Bu iki müthiş malzemeyi tartara karşı karıştırın ve her şeyi bir sprey şişesiyle donatılmış bir şişeye dökün. Yüzeye bu müstahzarı püskürtün ve 10 dakika etki etmesine izin verin. Yumuşak bir süngerle silin ve çarpıcı sonuçlar göreceksiniz.

Anlayacağınız gibi, banyoyu temizlemek ve parfümlemek için elimizde beyaz sirke varsa temizlik ürünlerine de gerek yok. Bu kireç ve koku önleyici dezenfektan, o odayı dakikalar içinde temizlemenize yardımcı olur.

ev