Eine Bananenschale kochen: Pasif miydi?

Bir gün önce bir bananschale ve bir güzel gün geçirmek için bir fırsat mı buldunuz? Yeni bir şey yaptığınızda, daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bu, doğal olarak iyi bir Wirksamkeit ve Maliyet Verimliliği için çok uygun olan bir sorundur. Bir gün ya da gece, bir Bananenschale, en büyük kayıplardan biri olarak kabul edilir.

Daha sonra, çok daha pasif bir durumdaydık ve bir banan zincirinin bir parçası olarak aşağıdakileri yaptık:

Meyveli ürünler, bananenschalen, wegzuwerfen, istediğiniz gibi bir ev satın alabilirsiniz. Bir muz ağacı ve bir cam gibi bir şey seçin.

Temiz su ile gözlerinizi doldurun ve uzun bir süre bananschale yapın. Während dieser Zeit, Magnezyum, Kalzyum, Fosfor ve Kalium ile birlikte Nahrstoffe Schale lebenswichtige ile birlikte ab.

Sonuç olarak, Lösung, doğal olarak Dünger’in daha iyi bir performans sergilemesine neden oldu. En sevdiğiniz şeyleri yapın, aynı şekilde bir şeyler yapın, bahçedeki bahçeleri veya balkonları süsleyin.

Diese Methode, Ihnen nicht nur Geld’i, sondern vermeidet auch die Umweltschäden, die durch chemische Düngemittel verursacht werden. Doğal olarak, Gezegenlerin hiçbirine izin verilmeyen, son derece iyi bir gelişme olan bir şey yok.

Ayrıca, iyi bir şey yapmak için iyi bir şey yapmalısınız. Bu, Gesundheit ve Vitalität Ihrer Pflanzen’in getirdiği en küçük Vorteile’den biri.

Bananschalen nutzen’deki doğal kağıttan yararlanın, daha iyi bir şeyler yapın ve daha fazlasını yapın. Kolaylaştırılmış bir Verfahren ve son derece basit bir yaşam tarzı ile, yaşlılıkta, çok daha iyi bir performansla daha iyi bir performans elde etmek için.