Kullanılmış tuvalet kağıdı rulolarıyla neler yapabiliriz ve bunları uygulamamıza olanak tanıyan birçok olasılık nelerdir?

Kalp şeklinde katlanmış rulolu tuvalet kağıdı

GÜNÜN EN ÇOK OKUNAN MAKALELERİ:

  • Gerçekten içerek kilo verebilirsiniz: ancak bu suyla
  • William ve Kate halk tarafından sert bir şekilde saldırıya uğradı: VİDEO dünyayı dolaşıyor
  • Orijinal bir Noel ağacı için 3 ekonomik fikir: herkes sizi kıskanacak

Tuvalet kağıdı ruloları birçok farklı şekilde yeniden kullanılabilir. Etraflarındaki şeyler bittiğinde onları atmak bir hatadır, çünkü onları gerçekçi bir şekilde her şeyi ve daha fazlasını inşa etmek ve ev için birçok kullanışlı nesne oluşturmak için ve büyük bir pratiklikle kullanabiliriz.

Aslında tuvalet kağıdı rulosunda tek sınır hayal gücümüzdür. Ayrıca kreasyonlarımızı keçeli kalemler, sulu boyalar ve sprey boya gibi çeşitli renk türleriyle süsleyebiliriz. Üstelik bu, çocuklarımızla paylaşabileceğimiz bir yaratıcılık anı olacak. Tuvalet kağıdı rulolarıyla kişiselleştirerek, yeni şeyler inşa ederek çocuklarımızı, torunlarımızı mutlu edeceğiz.

Mesela hediye kutularımız var. Bir veya daha fazla rulo alıp dikey olarak kesmeniz ve ardından düzleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra bunları uygun bir yapıştırıcıyla birleştiriyorsunuz ve çeşitli fiyonklar ve kurdelelerle bile kişiselleştirip renklendirebiliyorsunuz. Ama hepsi bu değil. Tuvalet kağıdı rulosuyla daha kaç şey yapabiliriz?

Tuvalet kağıdı ruloları eğlenceli bir şekilde nasıl geri dönüştürülür?

Birkaç rulo bitmiş kağıt

Karakteristik şekilleri onları özellikle kalem tutucu olarak kullanışlı kılar. Veya gözlük kılıfı olarak , yanlarda lenslerimizi düşürmemeyi başararak açık kalabilen kapaklar oluşturduktan sonra. Delikten biraz daha büyük boyutlarda dairesel kartlar kesip bir tarafına yapıştırmanız ve ardından boş kısımla birleştirmeniz gerekiyor.

Veya tablo için yer tutucular oluşturabiliriz. Bu durumda, üzerine işaretleyicilerle adları yazabileceğimiz takozlar elde etmek için ruloyu mükemmel bir şekilde ikiye bölmeliyiz. Veya yine kablo tutucular, ataş tutucular ve benzeri gibi pratik nesne tutucular oluşturabiliriz. Açık alanlara yapıştırmak için her zaman uygun kapaklar oluşturarak küçük kumbaralar bile yapabiliriz.

Ve eğer küçüklerimiz oyuncak arabalarla veya misketlerle oynamayı seviyorsa, burada onlara oynayabilecekleri yollar oluşturmak için birbirine yapıştırabilecekleri bazı mükemmel tüneller veya parçalar var. Burada , her gün evde bulduğumuz bir şeyi akıllıca geri dönüştürmek için tasarlanmış üç fikir ve birkaç fikir daha gördük .