%100 doğal yaşlanma karşıtı maske: Bu çare ile kırışıklıklar kısa sürede yok olacaktır. Bunu yapmak için iki malzemeye ihtiyacınız var. Sonuç tarafından uçurulmaya hazırlanın.

Bebek gibi pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister misiniz ? O zaman bu doğal yaşlanma karşıtı maske, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İşte sadece iki malzemeyle kırışıklıklardan nasıl kurtulacağınız .

Kırışıklıklardan doğal olarak nasıl kurtulurum

Aynaya bakıp yüzünüzün değiştiğini görmek herkes için bir travmadır . Yakın zamana kadar bir çocuğunki gibi pürüzsüz ve pürüzsüz görünen ciltte kırışıkların başlaması , bizi çözümü olmayan bir sorunla karşı karşıya getiriyor: Çabuk geçen zaman .

Kırışıklıklar

Dengeli beslenerek , spor yaparak ve aynı zamanda doğru cilt bakımı sayesinde cilt bakımı yaparak mümkün olduğu kadar uzun süre genç kalmaya çalışanlar ekibindeyseniz , o zaman kesinlikle bir adım öndesiniz demektir.

Bugün sizinle cilt hakkında konuşmak istiyoruz . Yüzünüzü gençleştirmek için doğal bir tarif arıyorsanız , size sunabileceği sonuçlar karşısında sizi şaşkına çevirecek bir yaşlanma karşıtı maskeyi nasıl oluşturabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır . Bunu yapmak için sadece iki malzemeye ihtiyacınız var .

İki bileşenli doğal yaşlanma karşıtı maske

Siz de cildinize doğal bir şekilde bakmak istiyorsanız , bu makaleyi okumaya devam edin. Katkımızda, size kırışıklıklardan nasıl kısa sürede ve gerçekten şaşırtıcı sonuçlarla nasıl kurtulacağınızı göstereceğiz.

Kırışıklık ilaçları

Kız gibi bir cilde sahip olgun kadınların sırrı sonunda ortaya çıktı : epidermisi gençleştirmek için sadece iki bileşene ihtiyaç var. Şaşırmaya hazır mısın? O halde hemen hayatınızı ve cildinizi değiştirecek tarifi yapmaya başlayalım !

Öncelikle oluşturacağınız bu maskenin tüm cilt tiplerine uygun olduğunu , özellikle yağlı ve akneli ciltler için uygun olduğunu söyleyelim . İki sihirli malzemeye ihtiyacınız olacak: keten tohumu ve su .

Keten tohumu hem yüz hem de boyunda ortaya çıkan kırışıklıklarla mücadelede gerçekten etkilidir . Yaşlanma karşıtı maskenin etkili olması için en az 12 gün boyunca günde iki kez tutarlı bir şekilde uygulamanız gerekir .

Linaceae familyasına ait olan keten , özellikle besleyici yağlı tohumları nedeniyle tekstil lifleri ile karakterize edilir . İkincisi , vücudun ve cildin yenilenmesine yardımcı olan tüm elementler olan doğal bir E vitamini, potasyum, magnezyum ve Omega 3 yağ asitleri kaynağıdır .

Diyette keten tohumlarının da tavsiye edilmesi tesadüf değildir . Örneğin beslenme uzmanları, bunları dengeli bir beslenme planına sokarlar çünkü bazı araştırmalar, günde bir avuç tüketmenin örneğin kan basıncını düzenlemeye ve serebrovasküler patolojilerin başlamasını önlemeye yardımcı olduğunu göstermiştir.

Keten tohumları ayrıca detoksifiye edici ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir . Fitoöstrojenler açısından zengindirler , cilt sağlığına önemli katkı sağlarlar ve yüzde görülen yaşlanma belirtilerini azaltabilirler .

Östrojenler, kırışıklıkları azaltan ve cildin yeni doğmuş bir bebek gibi genç ve yumuşak kalmasını sağlayan kollajen üretimini arttırdıkları için önemli bir rol oynarlar .

Keten tohumu maskesi sayesinde küçük bir kız yüzüne sahip olacaksınız. İşte bu %100 doğal yaşlanma karşıtı tarifin nasıl yapılacağı . Her şeyden önce, her üç günde bir (kullanmayı düşündüğünüz miktara bağlı olarak) öğütmeniz gereken bütün keten tohumlarını alın.

Bireysel öğütme önemlidir , çünkü garantili bir etkiye sahip olmak için keten tohumları her zaman taze olmalıdır. Onları öğütmek için bir harç veya mutfak presi kullanabilirsiniz.

Sihirli malzemenizi serin, karanlık ve kuru bir yerde, herhangi bir ısı kaynağından uzak tutmayı unutmayın . İşe gitmeye hazır mısınız? O zaman gidelim! Bir kaseye bir yemek kaşığı keten tohumu ekleyin ve 85 ml sıcak su ile doldurun . Her şeyi karıştırın ve kaseyi kurulama bezi ile örtün ve akşam geç saatlere kadar bir kenara bırakın.

Cilt bakımınız için sadece keten tohumunun tüm iyileştirici özelliklerini bu arada emmiş suyu kullanacaksınız . Maskeniz hazır. Gördüğünüz gibi, sadece birkaç dakika içinde cildiniz için sadece bunun için size teşekkür edecek inanılmaz bir şey yapılabilir.

Uzmanlar bu maskeyi sabah hazırlamanızı ve akşam yatmadan önce veya uyandığınızda kullanmanızı tavsiye ediyor. Bir pamuk yardımıyla yüzünüze ve boynunuza uygulamanız gerekecek.

Yaşlanma karşıtı bir maske oluşturmak için keten tohumu

Bu konuda dikkatli olun, doğrudan gözle temasından kaçının. Su cildinizde kuruduktan sonra bunu en az 5 kez tekrarlayın . Beşinci uygulamayı yaptıktan sonra yüzünüzü bir miktar nemlendirici ile nemlendirin ve makyaj yapmaktan kaçının: Cildiniz nefes alsın, gözenekleriniz açılsın.

Bu yüz maskesinin pek çok olumlu etkisi var . Keten tohumları cildi nemlendirebilir, epidermisi pul pul dökebilir, kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltabilir ve akne görünümünü önleyebilir.

Kolayca elde edilebilen iki malzemenin, keten tohumu ve suyun olağanüstü etkilere sahip yaşlanma karşıtı bir maskeyi nasıl oluşturabildiğini gördünüz mü ? Bunu deneyen birçok kadın (ve sadece değil). Sonuçlar garantili ve olağanüstü.