Cep telefonu için çok az kişinin bildiği çok basit bir numara. İşte 1 numaralı tuş hakkında herkesin bilmesi gereken fonksiyon.

Telefonunuza bir tane yazın

Şimdiye kadar akıllı telefonlar, her birimizin hayatında vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi, ancak herkes tam potansiyelini bilmiyor. Örneğin, akıllı telefonunuzdaki 1 numaralı düğmenin arkasında ne kadar çok kullanışlı bir özelliğin gizlendiğini biliyor muydunuz? Hadi birlikte öğrenelim.

1 numaralı anahtar işte akıllı telefonların hilesi

Artık piyasada her çeşit ve markadan ve her ihtiyaca yönelik ürünler var. Akıllı telefonlar yaygınlaştı ve birçok insanın hayatı için adeta vazgeçilmez hale geldi .

Günlük yaşamda akıllı telefonlar

Basit aramalara veya metin sohbetlerine ek olarak, çalar saat, ajanda, hatırlatma, kısacası gerçek tamirci görevi görebileceklerini bir düşünün. Ve sosyal medyanın ve orman yangını gibi anlık mesajlaşma uygulamalarının yaygınlaşmasıyla, özellikle arkadaşlar ve akrabalarla , en uzaktakilerle bile iletişim halinde olmak için kullanışlıdırlar .

Ne yazık ki, ancak herkes cihazlarından tam olarak nasıl yararlanacağını bilmiyor , bu gerçekten utanç verici, çünkü onlar sunacak çok şeyi olan araçlar. Ancak, bireysel cihazların kendine özgü özelliklerinin ötesinde, her akıllı telefona uygulayabileceğiniz gerçekten kullanışlı bir özellik var ve bu özellik bir numaranın hemen arkasına gizleniyor.

Akıllı telefonlarda kullanılan ilk anahtar nedir?

Çok kullanışlı bir işlev ve çok az kişinin bildiği gerçek bir kısayol. Kaç kez telesekreterinizde bir mesajınız olduğuna dair telefon operatörünüzden bir mesaj aldınız? Sayısal tuş takımı, sesli mesajınıza, yani telesekreterinize erişmenin en kısa yoludur . Aslında çoğu kişi telesekretere bırakılan mesajları dinlemek için operatörünün referans numarasını arar, yönlendirilen sesin gösterdiğine göre numaraları sırayla çevirir ve ardından telesekreterdeki mesajları dinlemeye başlar.

Akıllı telefondaki bir numaralı düğme

Cihazınızda telesekreter aktif değilse , birkaç basit adımla telesekreteri etkinleştirmek mümkündür. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar söz konusu olduğunda, telefon uygulamasını açmak, seçeneklerin üç noktasına dokunmak ve ayarlara erişmek gerekir. Burada tek yapmanız gereken telefon numaranızı girmek ve OK ile onaylamak. iPhone sahipleri için süreç aynı derecede basittir. Burada da telefon uygulamasını açmanız ve sağ alttaki öğeden sesli mesajı yapılandırmanız gerekecektir .

Artık sesli mesajınıza erişebilirsiniz. Ama nasıl daha hızlı yapılır?

sesli mesaj kur

Gerçekte , en kısa yol tam olarak sayısal tuş takımının ilk sayısındadır . Prosedür basit olmaktan öte, tek yapmanız gereken aramak için uygulamayı açmak ve kendinizi tuş takımının önünde bulmak. Bu noktada, düğmeyi 2 veya 3 saniye basılı tutmanız yeterlidir  ; arama otomatik olarak telesekreterinize gider. Hattınızda kalan tüm mesajları dinlemek için gerçekten hızlı bir yöntem.

ev