Bu iki malzemeyi bir araya getirin ve eşsiz ve gerçekten lezzetli bir yemek elde edin, keyfini istediğiniz şekilde çıkarın: mısır krepleri.

Bugün burada , evinizde tekrar yapacağınızdan emin olduğumuz ve birkaç kuruş harcayacağınız eşsiz bir tarifle karşınızdayız . Malzemelerinin iyiliği ve sadeliği ile sizi kendine hayran bırakacak boş bir buzdolabı.

Boş buzdolabı tarifleri, bir cankurtaran

Çok yoğun bir hayatı olan ve çoğu zaman yemek yapmaya vakit bulamayanlar kendilerini hazır yiyecekler yerken ve ister istemez beslenmelerine dikkat etmezken buluyorlar. Neyse ki, her gün için bir cankurtaran olan buzdolabını boşaltmak için tarifler var.

Tek yapmanız gereken buzdolabınızı açıp içindeki açılmış ve tüketilmeyi bekleyen her şeyi yazmak. Her şeyi işaretledikten sonra, hızlı bir tarif çıkıp çıkmadığını görmek için çevrimiçi olarak iki veya üç malzemeyi birlikte yazmanızı öneririz.

Boş buzdolabı tarifleri, bir cankurtaran 

Örneğin bir yumurta ve biraz ıspanakla lezzetli bir hızlı omlet hazırlayabilir , biraz süt ve biraz patatesle püre yapabilirsiniz. Sadece biber ve soya kaldıysa, bir tavada sebzeleri atlayabilir ve lezzetli bir ilk yemek için belki biraz pirinç ekleyebiliriz.

Un ve yumurtanız varsa ve bunları ne yapacağınızı bilmiyorsanız, tam size göre olan buzdolabı boşaltma tarifini sizlerle paylaşıyoruz. Vaktinizin olmadığı, kendiniz ve ailenizin geri kalanı için ne hazırlayacağınızı bilemediğiniz her an hayatınızı kurtaracak.

Mısır krepi nasıl hazırlanır

Bugün , ay boyunca birkaç kez tekrarlayacağınızdan emin olduğumuz benzersiz bir tarifin nasıl hazırlanacağını açıklayacağız . Yapmanız gereken tek şey, ürettiği ünlü markanın adıyla Maizena olarak da bilinen mısır nişastasını bir yumurta ile birleştirmek.

Hepsini bir araya getirdikten sonra dilediğiniz baharatları ekleyin. Şimdi yapışmaz değilse yüzeye yapışmaması için bir tavaya biraz sıvı yağ veya tereyağı dökün. Doğal olarak tavanız yapışmaz ise ve hamurun yapışmadığından eminseniz iki malzemeden birini eklemeden devam edin ki tarif daha hafif olsun.

Mısır krepleri, işte onları nasıl hazırlayacağınız

Krep ilk kabarcıklar oluşur oluşmaz çevrilir ve kızarmaya başlar. Hamurunuzla yapabildiğiniz kadar çok krep yapın. Ardından en sevdiğiniz malzemelerle dolguyu hazırlayın.

Örneğin, mozzarella lokmaları ve çeri domatesleri kesebilir ve biraz roka ve peynir gevreği ekleyebilirsiniz; hatta biraz lifli peynir ve bir krema mantar veya pişmiş jambon koyun. Bırakın hayal gücü ele geçirsin.

Uygun miktarda karbonhidrat ve protein de sağlayabilen bu hafif tarifi istediğiniz kadar tekrarlamanızı tavsiye ederiz.