Bu malzemeleri karıştırmaya çalışırsanız şaşıracaksınız. Kombinasyonları, gerçekten olağanüstü bir şeye tanık olmanızı sağlayacaktır. Bu deneyi denerseniz ne olacağı aşağıda açıklanmıştır. Sonunda paranızı boşa harcamayı bırakacağınızı garanti ediyoruz.

Evimizin bakımı ve temizliği , kıyafetlerimiz ve daha fazlası için her gün çok para harcıyoruz. Yine de çoğu zaman çözüm evdedir: bu malzemeleri karıştırmayı deneyin ve ne olduğunu görün . Sonunda çok yaygın bir sorunu çözeceksiniz.

Bu malzemeleri karıştırmaya çalışırsanız çok para kazanacaksınız.

Hemen yukarıdaki görselde gördüğünüz malzemeler inanılmaz bir şey yapmak için çok faydalı olacak, kıyafetlerinizin temizliği ve bakımı için ihtiyaç duyacağınız bir ürün .

Günde kaç tane çamaşır makinesi yıkıyorsunuz? Ve her şeyden önce hangi ürünleri kullanıyorsunuz? Kesinlikle piyasadaki en iyisi. Siz de kıyafetlerinize güzel koku ve yumuşaklık vermek istiyorsanız en iyi yumuşatıcıyı tercih edeceksiniz.

Çamaşır makinesinde çamaşır

Ancak size sonunda kendi ellerinizle deterjan yaparak daha az harcayarak temiz ve mis kokulu çamaşırlar elde edebileceğinizi söylesek inanır mıydınız? Listelemek üzere olduğumuz içerikler, tam bir özerklik içinde sizi mutlu edecek bir ürün yaratmak için kendinizi tehlikeye atabilmenizi sağlayacaktır.

Kıyafetleriniz günlerce temiz kokmakla kalmayacak , cepleriniz de size teşekkür edecek: Sonunda pahalı deterjanlar, temizleyiciler ve yumuşatıcılar almaktan kaçınarak biraz tasarruf edebilirsiniz .

Size göstermek üzere olduğumuz 3’ü 1 arada çözüm gerçekten harika. Bu adımları harfiyen uygulayın ve kendi deterjanınızı yapmanın çocuk oyuncağı olduğunu göreceksiniz.

Birkaç basit adımda kendi çamaşır deterjanınızı nasıl yapabilirsiniz?

Bu malzemeleri karıştırmaya çalışırsanız, asla geri dönmeyeceksiniz: gözleriniz kendilerini benzersiz ve çok faydalı bir şeye tanık olurken bulacak. İşte sadece bu birkaç basit adımı izleyerek kendi çamaşır deterjanınızı nasıl yapabileceğiniz . Tercih ettiğiniz ve daha önce rendelediğiniz kokudan bir miktar miksere dökün.

Ardından, bir şişe hindistancevizi temizleyici ve bir bardak toz sabun ekleyin . 500 ml soğuk su ekleyin ve her şeyi karıştırmaya başlayın. Daha sonra karışımın tamamen köpürene kadar solüsyonu karıştırmaya devam edin .

Bu adımı yaptıktan sonra, mikserin içeriğini bir kaseye veya daha büyük bir kaba dökün ve içine 500 ml soğuk su ve ayrıca iki yemek kaşığı kabartma tozu ekleyin .

Çözeltiyi tekrar karıştırın ve her zaman oldukça köpüklü görünecektir. Şimdi tek yapmanız gereken bir huni yardımıyla birkaç plastik şişeye dökmek . İşte bu kadar – çamaşır deterjanınız hazır .

Çamaşır deterjanı elde etmek için malzemeler ve adımlar

Yumuşacık, mis kokulu ve hepsinden önemlisi çok temiz çamaşırlara sahip olmak için tek yapmanız gereken her yıkamada bir kepçe dökmek . Bu teknikle çok tasarruf edeceksiniz .

Sonunda pahalı deterjanlar veya çamaşır yıkama ürünleri almayı bırakabilirsiniz . Yukarıda listelediğimiz malzemeler kolayca bulunur ve büyük olasılıkla zaten evinizde bulunur.

Deterjan stoklamak istiyorsanız , yukarıda belirtilen dozları ikiye katlamanızı tavsiye ederiz: bu şekilde, çoğunlukla kimyasal olan ve yanlış kullanıldığında leke veya leke bırakabilen ürünleri satın almak için deterjan bölümüne gitmeyi unutabilirsiniz. kıyafetlerimizi mahvetmek .

Size açıkladığımız hile ile eminiz ki tasarruf ve temizlik garantilidir. Kullandığımız tüm bileşenler belirli işlevleri yerine getirir. Örneğin, sabunun yağ çözücü etkisi vardır, kabartma tozu leke çıkarıcı özelliğe sahiptir ve hindistan cevizi deterjanı yumuşatıcı özelliklere sahiptir .

Bu unsurların bir araya gelmesi , her açıdan mükemmel çamaşır elde etmek için gerçekten etkili bir ürüne hayat verir : koku, yumuşaklık ve temizlik. İşte artık vazgeçemeyeceğiniz 3’ü 1 arada çözüm .