Yüzünüzdeki tüm kırışıklıklardan kurtulmak mı istiyorsunuz? O zaman bu bileşenlere ihtiyacınız var. Bu tarifi yaparsanız, yeniden bebek gibi bir cilde sahip olacaksınız: sadece yumuşak değil, aynı zamanda pürüzsüz ve pürüzsüz. Görünüşe göre senin için zaman hiç geçmemiş.

Kırışıklıklar sadece kadınların değil erkeklerin de korkulu rüyası , zamanın nasıl geçtiğinin açık ve net bir göstergesi. Onlardan nasıl kurtulurum? Bu bileşenlere ihtiyacınız var . İşte cildinizi kesinlikle değiştirecek tarif.

Yüzdeki kırışıklıklar, zamanın cildimizi nasıl değiştirdiği

Aynaya bakıp yüzünüzün artık birkaç yıl önceki kadar pürüzsüz ve genç olmadığını fark ettiniz mi? Muhtemelen olgunlaşma yolundasın. Burada kırışıklıklar ve bu karakteristik ifade işaretleri, zamanın hızla aktığını ve aynı zamanda oldukça hızlı olduğunu bize hatırlatarak cildimize damgasını vurur.

Yüzdeki kırışıklıklar

Kırışıklıklar sadece kadınların değil erkeklerin de korkulu rüyasıdır. Neden ortaya çıkıyorlar? Belli ki cilt yaşlanması nedeniyle . Yaşlandıkça hücre bölünmemiz yavaşlamaya başlar, kolajen miktarı azalır ve yüzümüzde kırışıklıklar ya da ince çizgiler dediğimiz çizgiler oluşmaya başlar.

Bu, hepimizin deneyimlediğini bulduğumuz ve kesinlikle endişelenmememiz gereken kaçınılmaz ve doğal bir geçiştir. Bununla birlikte, bir çocuğunki gibi pürüzsüz ve pürüzsüz bir cilt görmeye devam etme arzusunun birçok kişiye ait olduğunu anlıyoruz .

Yüzünüzdeki kırışıklardan kurtulmak için çözüm arıyorsanız bunun mümkün olduğunu bilin. Size sadece bu özel ve her şeyden önce doğal malzemelerle bu tarifi yapmak kalıyor .

Mükemmel cildin gizli tarifi

Zamanın akışının ne kadar korkutucu olabileceğini çok iyi biliyoruz, hatta yüzümüzde aslında hiç hoşlanmadığımız kırışıklıklar ve mimik çizgileri belirerek etkisini göstermeye başladığında .

Yüzünüzdeki kırışıklıklardan kurtulmak için doğal bir çözüm arıyorsanız doğru yere geldiniz. Bugün size cildinize yeni bir ışıltı kazandıracak harika bir tarifi nasıl yapacağınızı göstereceğiz . Hemen başlayalım.

İki kase al. Birinde bir kaşık jelatin ve diğerinde eczanelerde veya bitkisel ilaçlarda bulabileceğiniz aktif kömür tabletlerinden üçünü dökeceksiniz . Bu ikinci kapta, aktif kömürün erimeye başlaması için iki çay kaşığı su ekleyin .

Ardından jelatini içeren kaseye dökün, 4 yemek kaşığı süt ekleyin ve her şeyi karıştırmaya başlayın. Şimdi tek yapmanız gereken bu karışımı mikrodalga fırında 15/30 saniye pişirmek.

Bu sıvı solüsyonun macunsu bir kıvam ve koyu bir renk alacağını göreceksiniz . Bu noktada, bitkisel ilaçlarda kolayca bulabileceğiniz 10 damla Kantaron yağı ve kapsül (bu durumda 2’ye ihtiyacınız olacak) veya damla ( damla) halinde ekleyebileceğiniz E vitamini eklemeniz gerekecektir. bu durumda 8). Tamamlamak. Maskeniz hazır .

Kırışıklık önleyici maske yapmak için doğal malzemeler

Muhteşem sonucun tadını çıkarmak için yüzünüze uygulamaya başlayın. Bahsettiğimiz bileşenler sadece cildinizi yumuşatmak için değil , aynı zamanda tüm kirleri ve can sıkıcı siyah noktaları gidermek için de kullanışlı olacaktır.

Aktif kömür ve E vitamini , cildinizi sıkılaştırarak ve böylece yüzünüzde ortaya çıkan çirkin ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatarak doğal bir botoks görevi görecektir .

Bu maskeyi uygulamadan önce cildi doğal bir temizleyici veya tonikle temizlemeniz önerilir . O halde jelatinin varlığı cilde esneklik kazandırır . Bu maske ile sadece elmacık kemiklerine veya alnına odaklanmayın, gözler hariç yüzünüzü tamamen kapatın.

Tıkanmış gözeneklerin ne kadar temizlendiğini ve arındığını göreceksiniz , ayrıca bazen burnun yanında bulunan o parlaklık tabakasından ve hatta bazı lekelerden kurtulabileceksiniz .

Bu maskeyi uyguladıktan sonra kuruması için birkaç dakika bekleyin. Kullanılan ürün kombinasyonunun en az 15 dakika etki etmesine izin verin , ardından cildi doğal bir temizleyici ile temizleyerek ve son olarak biraz nemlendirici uygulayarak maskeyi çıkarmaya başlayın.

Doğal bir lifting etkisi için bu maskeyi haftada en az iki kez, akşam yatmadan önce uygulamalısınız . Kullanılan bileşenler, bu tarifin , özellikle yağlı, kuru veya akne eğilimli ciltler olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun bir bileşik oluşturmaya uygun olduğu anlamına gelir .

Ancak bir çocuğunki gibi pürüzsüz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için maske yeterli değildir. Ayrıca bazı yaşam tarzı alışkanlıklarınızı da değiştirmeniz gerekecek . Örneğin beslenmenize dikkat etmeye başlayın .

Kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olabilecek yiyecekler vardır (zeytinyağı veya bazı sebze türleri gibi). Ardından cildinizi formda tutacak egzersizler yapın , bol su için, alkol ve sigarayı bırakın .