Sadece 2 malzemeyle eviniz bir an bile kokmayacak: bu özel yöntemi hemen deneyin.

Günümüz gibi bir dünyada, artık her şey modern ve teknolojik , hatta evi parfümlemek için genellikle doğal olmayan bir tür ürüne başvuruyoruz. Aynı hata, tamamen kimyasal ve sağlıksız olduğu düşünülmeden aldığınız her ürün çeşidi için yapılır. Temizlik uzmanları bazı yöntemler denemek ve bir sırrı ortaya çıkarmak istediler çünkü sadece 2 bileşenle çok az maliyetle mükemmel bir parfüme sahip olabilirsiniz.

Evimizin her zaman güzel kokmasını nasıl sağlarız?

Odaların tamamen parfümlenmesi için sadece doğal ürünler kullanmak kadar, evi havalandırmak ve temizlemek de önemlidir. Kişisel zevk önemlidir ancak kimyasal parfümlerin kullanılması kesinlikle önerilmez.

Çevreyi kirletmemek ve bir servet harcamamak için uçucu yağlar yardımcı olabilir. Aslında, bir pamuğa birkaç damla damlatmak, evin her yerine lezzetli bir koku yaymak için yeterlidir.

kokulu ev

Tavsiye, güçlü ve mide bulandırıcı olabilecek güçlü notalardan kaçınarak narenciye veya yumuşak notaları tercih etmektir.

Hepsi bu kadar değil, kahve kokusunu sevenler, hazırlanırken aromanın evin içinde dolaşmasına izin verecekler. Ya da taneleri jüt çuvallara koyarak bu harika parfümün keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz.

Güçlü notaları sevenler için tütsü , farklı kokulara sahip mumlar gibi doğal bir parfümdür. Uzun süre kalıcı ve iyi bir parfüm istiyorsanız, uzmanlar bu mükemmel içerik karışımını hemen denemeniz için hazırladılar.

2 bileşen: uzman yöntemi

Bazı malzemelerin bir araya gelmesiyle , odaların tazelenmesine yardımcı olan bir parfüm ve kişiselleştirilmiş bir aroma ile ev için lezzetli bir şey yaratabilirsiniz. Yılın her mevsimi için ideal olan bu doğal parfüm aynı zamanda doğal bir iticidir.

İçerikler:

  • Kaba tuz;
ev için kaba tuz
  • Yarım su bardağı yumuşatıcı;
  • Alkol 1 yemek kaşığı;
  • Tatmak için bir avuç karanfil;
  • Tercihen cam bir kap.

Bu doğal parfümeri hazırlamak kolaydır, aslında tüm malzemeleri bir arada cam kaseye dökmeniz yeterli olacaktır. Kaba tuzla başlıyoruz ve ardından yumuşatıcıyı ekleyip her şeyi karıştırıp ardından alkolü ekliyoruz. 15 dakika veya her halükarda homojen bir karışım elde edilene kadar tekrar karıştırın.

Biraz karanfil ekleyin ve karıştırın, ardından kalan karanfilleri oluşturulan maddenin yüzeyine yerleştirin.

karanfiller

Doğal parfümcü, fark yaratan bir dizi bileşenle yaratılmıştır. Tuz , nemi ve kötü kokuları emmek için harikadır , yumuşatıcı ise tüm eve harika bir koku verir. Karanfil, parfümeri en az bir hafta aktif hale getirir.

Aslında haftada bir kez , yukarıda vurgulandığı gibi parfümeri yeniden oluşturarak değiştirilmelidir.