İşte birçokları için botokstan bile güçlü olan mucizevi sıvı. Tüm yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırabilir.

Botoks benzeri etkileri olduğunu herkesin bilmediği bu mucizevi karışıma dair her şeyi sizler için derledik . Çok kolay bulabilirsiniz ve hiçbir maliyeti yoktur.

Botox ve cerrahi, invaziv bir yol

Özellikle son yıllarda pek çok kişi, genellikle invaziv olan cerrahi uygulamalarla gençleşmeye çalışmaktadır .

Amaç genellikle kırışıklıkları gizlemek ve yaşlanma belirtilerini gizlemek için cildi pürüzsüzleştirmektir.

Cilt, botoks etkisi

Ancak gerçekte, birçok cerrah fiziksel ve/veya zihinsel sağlık nedenleriyle gerekli olmadıkça ameliyat olmamayı da tavsiye etmektedir .

Neyse ki, pek çok insanın , yine çok pahalı olan bu uygulamaya başvurmadan, botoksun tüm etkilerinden yararlanmasını sağlayan geçerli doğal alternatifler var .

Eminiz ki bu alternatiflerden biri evinizde zaten vardır ya da evinizin çevresindeki mağazalarda kolayca bulabilirsiniz.

Aşağıda hangi mucizevi karışım olduğunu, cildinize nasıl uygulayacağınızı ve sahip olabileceği mucizevi etkileri açıklıyoruz.

Bu mucizevi karışımı kullanın ve kırışıklıkları unutun

Bunu herkes bilmese de cildimize çok büyük faydalar sağlayabilecek doğal maddeler var. Bunlardan biri , özel bilgisi ve muazzam vitamin arzı göz önüne alındığında, tüketilmesi çok iyi bir sıvı olan elma şarabıdır .

Bununla birlikte, elma şarabı, yutma ile hiçbir ilgisi olmayan başka bir şekilde de kullanılabilir. Bu maddeyi çok kolay bulabileceğiniz diğer malzemelerle birleştirmenizi tavsiye ederiz .

Maden suyu ve efervesan aspirinden bahsediyoruz . Tek yapmanız gereken elma sirkesini maden suyuyla karıştırıp aspirini parçalamak ve bu mucizevi karışıma eklemek.

elma şarabı

Ardından, belki yumuşak bir bez yardımıyla yüzünüze her şeyi uygulayın . Karışımı cilde yayın ve bir ovma etkisi uygulayın. Karışımı yüzünüzde tutarak uyumanızı ve belki ertesi sabah çıkarmanızı öneririz.

Bu şekilde etki daha da artacaktır. Ama tam olarak ne elde edeceğiz? Kese cildimizdeki ölü hücreleri uzaklaştıracak ve bu nedenle çok pürüzsüz ve elastik olacaktır .

Ayrıca elma suyu ve maden suyu cildinizi besleyerek gerçekten genç görünmesini sağlar . Tabii ki, ilk uygulamadan itibaren bir Botox etkisi bekleyemezsiniz.

Bu nedenle , uzun vadeli etkilerini fark etmek için işlemi bir hafta veya bir ay boyunca tekrarlamanızı tavsiye ederiz . Daha önce botoks yaptıran birçok kişi etkisi çok daha doğal olduğu için elma sirkesi ile karışıma geçmeye karar vermiştir.

Yine de herhangi bir şey yapmadan önce, size harika tavsiyeler vereceğinden emin olduğumuz doktorunuzla iletişime geçmenizi öneririz . Aslında her vaka özel dikkat gerektirir çünkü herkesin kendine özgü özelliklerine göre tedavi edilmesi gereken farklı bir cildi vardır.