İşte sadece 3 bileşen içeren bu yüz kremi ile cildinizi beyaz ve kırışıksız hale getirmenin yolu.

Cildinizi gerçekten muhteşem kılacağından emin olduğumuz inanılmaz bir kremin nasıl hazırlanacağını açıklıyoruz .

Yüz donuk ve kırışıklarla nasıl savaşılır

Yıllar geçtikçe yüzümüzün donuklaştığını ve artık eskisi gibi olmadığını fark etmekten kendimizi alamıyoruz . Bazen hormonal değişiklikler nedeniyle cilt normalden farklı görünür ve hatta zarar görür.

Zamanla cildimizin yaşlanacağını kabullenmeden edemiyoruz . Neyse ki, bununla birlikte, kırışıklıkların başlangıcını önlemenin yolları var.

Yüz donuk ve buruşuk

İlk yöntem , cildimizi elastik tutabilecek egzersizler ve masajlar yapmaktır . Ve sonra güneşe aşırı maruz kalmaktan kesinlikle kaçınmalıyız: yüzümüzü mümkün olduğunca UV ışınlarından korumamızı sağlayan bir yüz kremi sürmeyi unutmayın.

Ayrıca cildimizi beslemek yerine zarar verebilecek kimyasal ürünleri kullanmaktan kaçınmalıyız. O zaman tırnaklarımızdan ve ellerimizden mikrop taşımamak için cildinize bu kadar çok dokunmamalısınız . Spor yapmak ve dengeli beslenmek de yüzümüzün cildini genç ve kırışıksız tutmamıza yardımcı olabilir.

Ancak çok az kişinin bildiği ve gerçekten bir nimet olan bir sır var: Bu, doğrudan evde yapabileceğimiz ve yüz cildinizi sağlıklı tutmamıza yardımcı olan bir kremdir .

Sadece yüzümüze iyi gelebilecek, tamamen doğal içeriklerden oluşan bir kremdir. Burada size tüm malzemeleri gösteriyoruz ve her şeyden önce nasıl hazırlanacağını açıklıyoruz. Bu gerçekten akıl almaz bir şey. Nasıl hazırlanacağını öğrendikten sonra her zaman yapacağınıza ve size çok yardımcı olacağına eminiz .

Yüz kremi nasıl hazırlanır?

Yüz kremi nasıl yapılır bilmiyorsanız , bugün size aklınızı başınızdan alacağından emin olduğumuz bir tarifle geldik. Tek yapmanız gereken bir kaşık pirinci biraz suyla karıştırmak.

Ardından bir kaşık yulaf ve yarım su bardağı sütü ekleyin . Her şeyi kaynatın, ardından soğumaya bırakın ve süzün. Artık bu harika kremi cildinize uygulayabilirsiniz.

Yüz kremi

Yüzünüze harika bir parlaklık vereceğini ve sıkılaştıracağını bilmelisiniz. Gücünü artırmak isterseniz 2 yemek kaşığı aloe vera jeli ve tatlı badem yağı veya zeytinyağı da ekleyebilirsiniz.

Bu kremi akşam yatmadan önce de uygulayabilir ve gece boyunca bırakabilirsiniz. Sabah durulamaya devam edebilirsiniz. Kimse bu ev yapımı kremin bu etkilere sahip olmasını beklemiyordu, ama öyle: Cildinizi gerçekten yumuşak ve pürüzsüz yapacak.

Çok daha kadifemsi olduğunu fark edeceksiniz ve daha az kırışık varmış gibi görünecek. Ayrıca her gün uygulayabilirsiniz.