Bulaşık makineniz yoksa, bulaşıkları elde yıkamanın ne kadar sıkıcı olduğunu bilirsiniz. Ancak bunu hızlı bir şekilde yapabilmek için çok etkili bir bileşen var: çamaşır suyu.

Bu ürün aynı zamanda, özel bir cihazın performansının tadını çıkarırken, temizlememiz gereken çok az bulaşığımız olduğunda ve gereksiz enerji israfını önlemek için çalıştırmak istemediğimizde de çok kullanışlıdır.

Elde veya çamaşır makinesinde beyaz çamaşırlar yıkamak veya zemini sterilize etmek için kullanmaya alışkınız: sanitasyon gücünü, sanitasyon gücünü, herhangi bir mikrop veya bakteriyi yok etme özelliklerini çok iyi biliyoruz.

Mukoza zarlarını tahriş ettiği için solumamamız gerektiğini de biliyoruz. Giysilerimizi tutarken ve tamir ederken genellikle eldiven giyeriz, çünkü bir sıçrama onları silinmez bir şekilde mahvetmek ve lekelemek için yeterlidir. Ancak, belki de, şimdiye kadar, hiç kimse bulaşıkları hızlı bir şekilde yıkamak için lavaboda da kullanmayı düşünmemişti.

Kısa sürede temiz bulaşıklar elde etmenin nasıl yapılacağını görelim.

Bulaşıkları hızlı yıkamak: Bunu çamaşır suyu ile yapmayı denedik.

Bulaşıkları hızlı bir şekilde yıkayın: çamaşır suyu harika çalışıyor ve paradan tasarruf sağlıyor

Piyasadaki herhangi bir deterjanın bulaşıkları ve bulaşıkları hem elle hem de bulaşık makinesinde iyice temizlediği, ancak dezenfekte etmediği varsayımından başlayalım. Çamaşır suyu ise her türlü mikrop, virüs, mantar ve bakteriyi yok eden bu sterilize edici özelliklere sahiptir.

Şimdiye kadar kullanımı evin yüzeylerine, özellikle banyoda veya mutfakta düşürüldüyse, şimdi onu lavabonun kendisine de genişletebiliriz.

Ancak, iyi bir başarı için gerekli olan belirli kurallara uymak gerekir. Derin temizlik söz konusu olduğunda sonuç kesinlikle tatmin edici olacaktır, ancak sadece değil. Çamaşır suyu, kıtlık ve sürekli kuraklık göz önüne alındığında, günümüzde hayati önem taşıyan bir faktör olan özel kimyasal deterjanlardan ve özellikle sudan tasarruf etmemizi sağlar.

Başlamadan önce bir açıklama daha yapılmalıdır: gümüş, paslanmaz çelik ve alüminyum üzerinde kullanmamanızı öneririz, aksi takdirde onları onarılamaz şekilde mahvedersiniz.

Şimdi prosedüre geçelim: lastik eldiven giyin ve lavaboyu sıcak suyla DEĞİL doldurun, aksi takdirde klorun temizleme gücü buharlaşır ve etkinliğini geçersiz kılar.

Bir litre suya 1 çay kaşığı çamaşır suyu seyreltin ve bulaşıkları 2 dakika bekletin. Şimdi onları bir süngerle durulayın ve kurumaya bırakın!

Kolay, hızlı ve ucuz!

ev