Öngörülemeyen sonuçlara yol açmayacak kesin çözüm nedir? Süper güvenli ve ekonomik çözümle duvarlarda leke yok.

Lekeli bir duvarın temizlenmesi devam ediyor

Duvarlardaki lekeler , daha fazla iz bırakmadan yok etmek için nasıl bir çözüm uygulayabiliriz? Silgi yeterli gelmediğinde (sadece küçük izler için çok iyi bir çözümdür ve zaten her türlü leke için uygun değildir, ed.) durumu çözmek için ne yapabiliriz?

Bu durumda bile büyükannelerimiz yardımımıza koşuyor. Konu herhangi bir şeyi düzeltmeye geldiğinde her zaman şeytandan daha fazlasını bilen biri. Fiziksel acıdan mutfakta tariflerin nasıl optimize edileceğine, evde daha iyi yaşanabilirliğin sağlanmasına kadar, duvarlardaki lekeler bile gerçekten süper etkili geleneksel ve Kendin Yap çözümüne sahiptir.

Sos, şarap sıçraması veya tükenmez kalemle veya keçeli kalemle yazılan yazılarla (ah, çocuklar…!) uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ve duvarlarda bunları ortadan kaldırmak için uygulayabileceğiniz hiçbir çare olmadan lekeler oluşabilir. , görünüşe göre. Ama hayır. Yapmayı deneyebileceğimiz bir şey var.

Duvarlardaki lekelere çözüm, izler nasıl kolayca giderilir

Mükemmel derecede temiz bir duvar

Bu anlamda uygulamadan önce dikkat edilmesi gereken bir husus da mevcut lekenin cinsinin ve temizlenecek duvarımızın ne tür bir yüzey oluşturduğunun değerlendirilmesidir. Daha sonra etkilenen bölgeyi mikrofiber bez veya elektrikli süpürge kullanarak siliyoruz. Bu, mevcut kirleri temizleyecektir.

BU MAKALEYİ DE BEĞENEBİLİRSİNİZ -> Mutfak havlularındaki lekelere ve yağlara elveda deyin: bu hile şaşmaz

BU MAKALEYİ DE BEĞENEBİLİRSİNİZ -> Kıyafetlerdeki ter kokusu: Bu numara sayesinde veda etme zamanı geldi

Lekeleri su ve sodyum bikarbonatla nemlendirilmiş yumuşak bir bezle veya alternatif olarak nötr sabun veya Marsilya sabunuyla silmek yeterli olabilir . Kumaş her zaman önce iyice sıkılmalıdır. İstenmeyen iz çıkmışsa duvarı başka bir temiz bezle kurulayın.

BU MAKALEYİ DE BEĞENEBİLİRSİNİZ -> Çelik mutfak: leke veya hale olmadan nasıl parlak hale getirilir

 

INSTAGRAM VE TİK TOK’TAKİ VİDEOLARIMIZI VE HİKAYELERİMİZİ KAÇIRMAYIN

Bir diğer geçerli alternatif ise diş macunuyla lekelerin üzerine sürmek, ardından durulayıp kurutmak olabilir.