Çamaşır makinenizin çekmecesine 3 damla şampuan eklemeyi hiç denediniz mi? Çamaşırhanelerin sırrı budur.

Profesyoneller tarafından yıkanmış ve ütülenmiş giysilerimizi teslim aldığımızda memnuniyet maksimumdur, aynı sonuçları evde de elde edebilmeyi ne kadar çok isterdik!

Lekesiz, lekesiz, parlak renkler ve göz kamaştırıcı beyaz, iyi gerilmiş lifler ve sarhoş edici bir koku: böyle kıyafetler giymek hayatın ana zevklerinden biridir.

Bu nedenle, çamaşır yıkama söz konusu olduğunda, her zaman mükemmellik için çabalıyoruz!

Deterjan ve yumuşatıcıları dikkatlice seçmenin yanı sıra, kumaşların özelliklerine göre sıcaklığa, sıkmaya, uygun programa dikkat ediyoruz, ancak sonuç bizi her zaman tatmin etmiyor.

Ancak bu dahiyane numara ile işimiz konusunda her zaman hevesli olacağız!

Çamaşır makinesi çekmecesinde 3 damla şampuan: çamaşırların sırrı

Çamaşır makinesinde 3 damla şampuan, bilmeniz gereken sır

Çok temiz ve hoş kokulu bir çamaşır için, çamaşır makinesi çekmecesinde 3 damla şampuan gerçekten yeterli. Fark yaratacaklar! Nedeni hemen anlaşılabilir. Bu tür bir ürün aslında saçlarımızın pullarını rahatlatır ve kapatır, onları kapatır. Kir ve bakterileri yok eder. Parfümler ve yumuşatır. Bu özelliklerin tümü, çamaşırlar ve kumaşlar açısından da çok faydalıdır.

İpek, dantel, özellikle tambura konulduğunda mahvedebileceğimizden korktuğumuz şey, aslında bu özel deterjan ilavesiyle yıkanırsa maksimum yüceltme bulacak ve onları ortaya çıkaracaktır.

Açıkçası, miktarları abartmamalısınız, gerçekten çok az şampuana ihtiyacınız var ve her yıkamada değil, sadece zaman zaman. Giysilerimizin aldığı şeyin, onları korurken doğal güzelliklerini artıran kozmetik bir işlem olduğunu söyleyerek neredeyse özetleyebiliriz.

Ancak bu prosedürü çok sık tekrarlarsak, ayrım gözetmeksizin, güzelleştirici etki neredeyse ters etki yaratabilir ve lifleri strese sokabilir.

Atalarımızın dediği gibi “est modus in rebus”, yani her şeyin doğru bir yolu vardır.

Çamaşır makinesi çekmecesine her iki veya üç döngüde bir birkaç damla şampuan (en fazla 3) eklemeyi planlıyoruz. Ayrıca, drenaj borularına da yapışan deterjan gövdesi, olası kir birikintilerini daha da çözerek cihazı sağlıklı tutacaktır.

Başka ne diyebilirim ki? Hiçbir şey, sadece bu gizli çamaşırhane hilesini denemeliyiz!

ev