Press ESC to close

Çamaşır makinesindeki yastık kılıfının hilesi, daha temiz çamaşırlar için, ama sadece!

Gerçekten temiz ve hoş kokulu çamaşırlar dünyanın sekizinci harikasıdır. Her zaman alabilmek için, çamaşır makinesindeki yastık kılıfı numarasına başvurmanız yeterlidir.

Henüz duydunuz mu? Tek başına 4 problemi çözmek için yeterlidir ve şaşırtıcı etkilerle!

Hangileri olduğunu birlikte öğrenelim!

Çamaşır makinesindeki yastık kılıfının hilesi, daha temiz çamaşırlar için, ama sadece!

Çamaşır makinesindeki yastık kılıfının hilesi, daha temiz çamaşırlar için, ama sadece!

Çok hoş kokulu ve temiz giysiler istiyorsanız, etiketteki talimatları izleyerek tamburun içine koyun. Renkli ve beyaz iyi ayrılmış, narin kumaşlar ve pamuk vb.

Sonra biraz Marsilya sabunu rendeleyin ve bir yastık kılıfına dökün. Yarım yük için 1 tepeleme çorba kaşığı yeterlidir, çamaşır makinesi doluysa 3 kullanın. Özellikle seviyorsanız ve bu nedenle elinizde yoksa, ekolojik olduğu sürece başka bir kalıp sabun kullanabilirsiniz.

Yastık kılıfını çamaşırlarla birlikte koyun ve yıkamaya başlayın!

Giysilerinizi daha da beyazlatmak için, sabunla birlikte, 40 ° C’yi aştığınızda iki olmak üzere düşük sıcaklıklarda yıkamak için bir buçuk ölçek kabartma tozu ekleyebilirsiniz.

Sonucun tadını çıkarın, ancak gözlerinizin kamaşmamasına dikkat edin!!

Şimdi çorapları tamburun içine saçmamak için ustaca numaraya geçelim. Bir şehir efsanesi, her zaman bir çift olarak girdiklerini, ancak yıkama sırasında boşandıklarını ve sonunda sadece birinin kaldığını, diğerinin yeni kıyılara ve yeni maceralara kaçtığını söyler. Şaka bir yana, dikkat dağınıklığı genellikle çorap kaybetmede büyük rol oynar. Bu nedenle bir yastık kılıfı, onları her zaman bir arada tutmamıza yardımcı olabilir.

1 kaşık kabartma tozu ve 1 yemek kaşığı Marsilya sabunu ile birlikte içine koyun.

Pamuklu bir kurdele ile sıkıca kapatın ve çamaşır makinesine koyun. Bir daha asla bekar olmayacaklar mı!!

Aynı şekilde, sevgili yastık kılıfları, çamaşır makinesinin içindeki daha küçük fırfırları kaybetmememize ve hepsinden önemlisi sıkma işlemi sırasında onları mahvetmememize yardımcı olur. Doilies, yıkanabilir makyaj temizleme pedleri, sandalye örtüleri, çocuklar için önlükler, örneğin çamaşırlarda fermuarlı ve düğmeli giysiler varsa, lomboza sıkışma veya aşırı aşınma riski taşıyan unsurlardır.

Onları bir yastık kılıfıyla, her zaman biraz sabun ve kabartma tozu ile korumak daha iyidir.

Yıkama sonunda onları çok temiz, sağlam ve hoş kokulu bulacağız!

ev