Bu ürünle tasarruf garantilenecek: Bir kaşık dolusunu çamaşır makinesine koyun, kıyafetlerinizi dezenfekte edin ve faturanızı kaydedin.

Çamaşır makinesinde bir kaşık

Çamaşır makinemizden en iyi verimi almanın köklü bir yöntemi vardır . Bu ürünü kullanmanın iki avantajı vardır: giysileriniz son derece sterilize edilecek ve her şeyden önce ay sonu faturanızda önemli ölçüde tasarruf etmenize olanak tanıyacaktır .

Ekonomik açıdan karmaşık bir tarihsel dönemdeyiz kendimizi. Ay sonu faturaları %50’nin üzerinde artıyor ve bu nedenle tasarrufa yönelik pek çok sır ve teknik gün yüzüne çıkıyor. Alışkanlıklarımızı biraz değiştirmeye ve bazı küçük günlük hareketlere başlamamız gerekiyor: ancak bu şekilde idare edebiliriz.

Çamaşır makinesi maliyetlerini ve tüketimini azaltın

Çamaşır makinesi temel bir ev aletidir: kullanımından vazgeçmek neredeyse imkansızdır. Elde yıkamanın çok zahmetli olacağı büyük miktarlardaki çamaşırları yıkayarak aynı sonuçları elde ederek hayatımızı kolaylaştırıyoruz. Onsuz yapamayız , bu yüzden onu normal şekilde nasıl kullanmaya devam edeceğinizi ve aynı zamanda paradan nasıl tasarruf edeceğinizi bilmek güzel.

Çamaşır makinesi

Öncelikle çamaşır makinesinin yıkama için sıcak su kullandığında çok daha fazla elektrik tükettiğini bilmekte fayda var. Bu cihazda suyun ısıtılması daha fazla enerji harcaması gerektirir. Düşük sıcaklıklarda yıkama başlatarak önemli ölçüde tasarruf edebileceksiniz. Sıcaklık ne kadar düşük olursa o kadar tasarruf edersiniz.

Soğuk yıkamanın dezavantajı, giysilerin lekeleri mükemmel şekilde çıkaramamasıdır. Çözüm bu üründe , bir kaşık dolusu yeterli ve sonuçlar olağanüstü olacak.

Çamaşır makinesine bir kaşık dolusu koyun

Bu ürün, yıkamalara her zaman soğuk başlamanızı ve kusursuz sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır . Eğer soğuk yıkama, sıcak yıkama ile aynı sonuçları vermiyorsa bu üründe artık böyle bir durum söz konusu olmayacaktır. Aslında düşük sıcaklıklarda bile mükemmel çalışır ve cüzdanınız size teşekkür edecektir! Sodyum perkarbonat kurtarmaya geliyor.

Sodyum perkarbonat , granül formunda bulunan çevre dostu bir maddedir . Çamaşır makinesine doğru miktarda konulduğunda, güçlü sanitasyon etkisi su ile birlikte aktive edilecektir. Aslında sodyum perkarbonat suyla temas ettiğinde aktif oksijen yayar .

Sodyum perkarbonat

Bu madde kolaylıkla temin edilebilir. En önemli özelliği soğuk su ile temas halinde de beyazlatma etkisinin devreye girmesidir. Bu nedenle sanitasyon etkisi soğuk su ve sıcak su ile ayrım yapılmadan etkinleştirilir .

Tahmin, yalnızca soğuk çamaşır makinelerinin çalıştırılması durumunda yıllık tasarrufun önemli olabileceği yönündedir . Ay sonunda faturalarla baş etmede en büyük müttefikiniz sodyum perkarbonat olacaktır .

ev