Çizgisiz ve beyaz yakalılar: büyükannenin yöntemiyle nasıl yapılacağını öğrenin

Giysilerinizi temizlemek her zaman kolay değildir, özellikle de bir gömleği yıkamanız gerektiğinde.

Bir gömleğin üzerinde temizlenmesi en zor nokta kesinlikle yakadır. Yeni alınmış gibi tekrar beyaz yapabilmek kolay değil, ancak bu ev yapımı işte başarılı olmak için bazı yöntemler var.

Aslında, bu sayfada, herkesin çok beyaz gömleklerin yakasını ve manşetini elde etmesini sağlayacak yararlı ve etkili büyükanne çaresini keşfetmek mümkündür.

Bu sayfada yazılan yöntem çok kullanışlıdır, çünkü çoğu zaman sadece çamaşır makinesini yıkamak gömleği temiz ve bira bardağı yapmak için yeterli değildir.

Örneğin, en kalıcı kir, tam olarak epidermise sürekli sürtünmekten başka bir şey yapmadıkları için dikişler arasında gizlenir.

Bu nedenle, eşyaları çamaşırhaneye götürmemek için, büyükannenin aşağıda bulunan ilacını okumanız ve değer vermeniz gerekir.

Çizgisiz ve beyaz yakalılar: Bu, büyükannenin temiz beyaz bir gömleğe sahip olma hilesidir.

Gömlekleri iyice temizlemek kolay bir iş değildir. Bu nedenle, evde yapılması kolay ve etkili bir numaraya veya birkaçına ihtiyaç duyulduğu açıktır.

Aşağıda, giysiden lekeleri çıkarabilen 3 farklı malzeme kullanarak beyaz gömleklerin yaka ve manşetlerinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Bu ürünleri doğru şekilde kullanarak, 1000 yıkamadan sonra bile gömleğin her zaman ve sonsuza kadar kirli görünmesine neden olan çirkin ve grimsi patinayı ortadan kaldırabilirsiniz.

Gömleğin yeni gibi olması için kullanılacak malzemeler şu şekildedir:

  • 1. Marsilya Sabunu

Marsilya sabunu güçlü ve süper etkili bir leke çıkarıcıdır. İstenilen sonucu elde etmek için, manşetlere ve yakaya yaymanız ve ardından kumaşları birbirine sürtmeniz gerekir. Ardından her şeyi en az 10 dakika açık bırakın ve ardından her zamanki gibi yıkayın.

  • 2. Bulaşık deterjanı

Bulaşık deterjanı da gömleği temizlemek için değerli bir arkadaş olabilir. Mükemmel bir leke çıkarma elde etmek için, istediğiniz bölgeye az miktarda dökmeniz ve ardından ovalamanız gerekir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, her şeyi soğuk suyla dolu bir leğene getirmeniz ve gömleği 1 saat içeride bırakmanız gerekir. Şu anda giysiyi zaman zaman ovalamak önemlidir. Ardından gömleği çamaşır makinesine götürün ve yıkama programını başlatın.

  • 3. Kabartma tozu

Kabartma tozu, bir evi temizlemek için çok yönlü bir üründür. Yani bu durumda bile, kazanan gizli bileşen olduğu ortaya çıkabilir. Bunu yapmak için, kabartma tozunu bir çiseleyen su ile bir kaseye dökmeniz gerekir. Sonra kalın bir macun elde edene kadar iyice karıştırın. Bu macun elde edildikten sonra gömleğin üzerine tam olarak çıkarılacak bölgelere yayılmalı ve 15 dakika etki etmeye bırakılmalıdır. Bununla birlikte, sonuç parlak değilse, açıklanan prosedürü tekrarlamanız ve ardından giysi etiketinde açıklandığı gibi çamaşır makinesinde yıkamanız yeterlidir.

Geriye kalan tek şey kullanmak istediğiniz ürünü seçmek ve denemek.

Çalışmalarınızda iyi şanslar.

ev