Bu yöntemle, daha büyük ve daha sulu bol miktarda domates hasadı yapabilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler, adım adım açıklayacağız. Başarı garantilidir.

En iyi domatesler

Sulu ve büyük domateslere sahip olmak, bahçelerinde fide bulunanların arzusudur, bu sebzenin sadece canlı kırmızı rengi ve pozitif enerjileri iletebildiği için değil, aynı zamanda tipik yemeklerimizin kahramanı olduğu için ülkemizin sembolü olduğunu biliyoruz. Ve sonra kabul edelim, bir domates gerçekten bir lezzet kaynağıdır.

Bize bütün öğünleri kurtarırlar ve örneğin yaz aylarında çok yüksek sıcaklıklar nedeniyle çok fazla iştahımız olmadığında bile her zaman tadını çıkarabileceğimiz yiyeceklerden biridir. Tüm bu nedenlerden dolayı ve sadece değil, sebze bahçesinin bir köşesini ayırmaya karar verdiyseniz? İşte yapmanız gerekenler. Sizin için kesinlikle yararlı olacaktır.

Bu ilaç sayesinde sulu domatesler: basit

Kırmızı Domates Yöntemi

Domates gerçekten dikkate değer bir gıda kaynağıdır, bu yüzden hemen üreterek kesinlikle yararlı olacak bu göstergeleri kölece takip etmeliyiz. Yapmamız gereken şey, kesinlikle evde zaten sahip olduğumuz iki bileşenle gösterişli bir karışım oluşturmak , süt ve tarçından bahsediyoruz.

Ayrıntılı olarak, gidin ve 1 litre taze süt ve 2 yemek kaşığı öğütülmüş tarçın alın; domates bitkileri için bir refah konsantresi için su ile birlikte. Ama neden süt ve tarçın? Gençler ve yaşlılar tarafından sevilen içecek, bitki büyümesini teşvik etmek için mükemmel olan kalsiyum ve protein içerir.

Toprağın yapısını iyileştirmek ve bitkilerin gelişimini teşvik etmek için mükemmel bir doğal gübre. Ancak sadece bu değil, sütün laktoz içerdiği gerçeği, toprakta bulunan faydalı mikroorganizmaları teşvik etmek için idealdir, böylece bitkilerin büyüyebileceği elverişli bir iklim elde edilir.

Domates kazanan karışım

Öte yandan tarçın, antifungal ve antibakteriyel özellikleri ile bilinir, bu yüzden sıklıkla birçok zararlı zararlıya karşı bir kovucu olarak kullanılır ve bitkinin karıncalar, yaprak bitleri ve beyaz sinekler gibi büyümesini önler. Tarçın sayesinde bahçeniz ekolojik bir şekilde korunacak, hem çevreye hem de sağlığa zararlı klasik kimyasal pestisitlerden kaçınılacaktır.