Duş kapıları ve perdeler yine pırıl pırıl pırıl pırıl, Banyoyu temizlemek çoğu zaman ertelediğimiz bir
iş.Bütün banyoyu temizledikten sonra yorulmaktansa tembel olmayı mı tercih edersiniz? Sorun değil, sadece bulaşık makinesi tableti kullanın!

İşte bunu nasıl yapacağınız:

Temiz banyo

Temizlikle ilgili en sinir bozucu şey, sert cilalamanın parlak bir sonuçla ödüllendirilmemesidir. Öyle ya da böyle, örneğin duş duvarında ve cam kapıda veya duş perdesinde sabun veya diğer kalıntılar her zaman geride kalır. Peki onu temizlemenin en iyi yolu nedir? Tabii ki bulaşık makinesi tableti kullanmak!

Sabun ve kalıntı

Duşunuzu hiç temizlemeyi denediniz mi?

Umarız bu soruya “evet” cevabı verebilirsiniz. Eğer öyleyse, ister cam duş kapınız, ister duş perdeniz olsun, duştaki tüm sabun pisliklerinden ve kireçlerden kurtulmanın bazen ne kadar zor olabileceğini de bilirsiniz. Yeni bir duş perdesi mi almak üzeresiniz? O zaman biraz daha bekleyin, çünkü bu kullanışlı numara sizi buna mecbur olmaktan kurtarabilir.

Bir bulaşık makinesi tableti

Duş perdelerimizden ve duş kapılarımızdan bu sinir bozucu kiri çıkarmak için basit bir numara öğrendik. Bu numara, kendi temizleme yöntemini geliştirmek için iki yaygın ürünü birleştiren Avustralyalı bir anneden geliyor. Tek ihtiyacınız olan beyaz bir sünger ve bulaşık makinesi tableti. Tabletin boyutunu ölçün ve tabletin süngere tam olarak oturması için süngerin bir kısmını oyuklayın.

Değiştirilmiş temizleme süngerini nemlendirin ve cam duş kabini veya duş perdesine sürün.

Ilık suyla durulayın ve işte… Işıltılı bir banyonuz var!

Mükemmel kombinasyon

Temizliğe başlamadan önce ellerinizi korumak için eldiven takmanızı öneririz.

Bir bulaşık makinesi tableti düşündüğünüzden daha güçlü! Bu yaratıcı anne, Avustralyalı anneler için bir Facebook grubunda bu numarayı paylaştı ve birçok anne bunu kendileri denemeye karar verdi. Bu güçlü temizleme kombinasyonuyla da büyük başarılar elde ettiler. Hatta bir anne bunu fırın kapağında denedi ve ne kadar kolay temizlendiğine hoş bir şekilde şaşırdı.

ev