Bahar hemen köşede ve ilk sıcaklık kalbi ve ruhu ısıtmaya başlar, ama aynı zamanda hamamböceği ve hamamböceği uyandırır. Güneş, sıcak hava, açık pencereler, bahçe, teras, çiçek açmış balkon ve böcekler yavaş yavaş evimizi ele geçiriyor.

Birçoğumuz kelimenin tam anlamıyla onu görünce dehşete düşüyoruz. Ancak istenmeyen misafirlerin önünde taşlaşmak hiç de yararlı değildir, aksine rahatsız edilmeden dolaşmalarına ve çoğalmalarına izin verir.

Tabii ki, korkunçlar ve şimdiki zamanlarından kurtulmak kategorik bir zorunluluk haline geliyor. Zorla birlikte yaşama hiçbir şekilde tolere edilemez, çünkü bunlar antijeniktir ve onlarla uğraşmak zorunda kalmadan evimizde huzur içinde yaşamak istiyoruz!

Piyasada birçok böcek ilacı var, ancak bizi ve çevreyi zehirlememek için sadece doğal içerik ve yöntemlerin kullanılması tavsiye edilir. Maliyet/fayda oranı, solunması zor ve zararlı hava lehine tamamen dengesiz olacaktır. Büyükannenin bazı ilaçlarını uygulamaya koymak daha iyidir, etkili, ucuz ve kararlı!

Nasıl ilerleyeceğimizi görelim.

Evde hamamböceği ve hamamböceği? Onları ortadan kaldırmak ve yaz aylarında huzur içinde yaşamak için rehber

Evde hamamböceği ve hamamböceği? Onları ortadan kaldırmak ve yaz aylarında huzur içinde yaşamak için rehber

İlk doğal ilaç sadece etkili olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanacağımız tüm odalarda lezzetli, taze ve sevimli bir koku yayar.

Keskin aroması ile hamamböceği ve hamamböceği için kovucu görevi gören Marsilya sabunu ve suyuna dayalı bir çözüm yaratmamız gerekiyorBir çorba kaşığı (sıvı veya pul) yarım litre su ile seyreltin, karıştırın ve karışımı bir buharlaştırıcıya aktarın. Bu noktada, köşelere veya böceklerin varlığını kaydettiğimiz her yere püskürtelim.

Aynı böcek ilacını uçucu yağların eklenmesiyle de yapabiliriz, biberiye, okaliptüs içerenleri seçebiliriz, bunlar en etkili ve amaca yönelik ve zararlıların en çok nefret ettiği kişilerdir.

Aynı şekilde, taze fideler de onları evlerimizde istenmeyen bir arada yaşamaktan caydırmak için mükemmel bir şekilde çalışır. Bir demet defne yaprağı, sarımsak veya biberiye onlar için ölümcüldür. Tek yapmanız gereken, anında kaçışlarını belirlemek için onları stratejik noktalara yerleştirmek.

Ancak gerçek tuzaklar yaratmayı tercih ediyorsanız, birkaç kavanoz alın ve onları odalara buraya ve oraya yerleştirin. Altta biraz su ile onları olduğu gibi bırakabilirsiniz.Hamamböceği ve hamamböceği susuzluklarını gidermek için girecek ve dışarı çıkamadan mahkum kalacaktır. Ya da yine içine vazelin yayabilir ve tabana bir parça meyve koyabilirsiniz. Yiyeceklerin cazibesine kapılarak içeri girecekler ama çıkış yolları olmayacak!

Kolay, doğru! Hem de kimyasal kullanmadan!

ev