Hiç şüphesiz ev işleri çok fazla zaman ve para harcamamıza neden oluyor. En yorucu, zor ve sıkıcı faaliyetlerden biri de zemin temizliğidir. Zeminleri nasıl çok kokulu hale getirebiliriz? Çok az zaman alır, sadece bir kova suya 1 damla dökün: hadi daha fazlasını öğrenelim.

Yer yıkamak hiç şüphesiz çok kolay görünebilecek bir iştir, ancak gerçekte bu kadar basit bir ev işini yapmak için bile birkaç püf noktası bilmek ve bazı püf noktalarını uygulamak gerekir Örneğin, zeminleri nasıl parlak ve hoş kokulu hale getireceğinizi biliyor musunuz? Sadece su kovasına tek bir damla koyun: nasıl olduğunu öğrenelim.

Güzel kokulu zeminler: işte böyle

Ev işleri yapmak her zaman yorucudur ve aynı zamanda çok zaman alır. Özellikle zemin temizliği göründüğü kadar kolay değildir, özellikle fayanslardan gelen kötü kokuları veya izleri gidermek. Çoğu durumda, süpermarkette satın aldığımız olağan kimyasalları kullanırız.

Ama gerçekte evimizde bulduğumuz basit doğal unsurları da kullanabiliriz. Ekolojik, dolayısıyla çevreyi kirletmeyen ve tamamen doğal ürünleri alışkanlıklarımıza sokmak önemlidir. Bazıları sağlığımıza ve çevreye zararlı maddeler içerdiğinden önemlidir.

Evde zemini yıkayın

Özellikle kötü kokuları gidermek için kullandığımız tüm parfümlü ürünlerde çeşitli kontrendikasyonları olduğu için tavsiye edilmeyen çeşitli esanslar bulunmaktadır. Tam da bu nedenle evimizin temizliğinde doğal malzemeler kullanmak daha doğru olacaktır. Kokulu zemin elde etme prosedürü gerçekten çok basit: nasıl yapılacağını öğrenelim.

Süper kokulu zeminler için prosedür

Temiz ve hoş kokulu zeminler elde etmek için gerçekten basit ve hızlı bir numara uygulamalısınız Her türlü kötü kokuyu zemininizden yok edecek tek bir bileşen kullanmanız yeterli olacaktır. Hangi elementten bahsediyoruz? Sadece beyaz sirke.

Ev işlerinde sıklıkla kullanılan tamamen doğal bir elementtir. Yağ sökücü, temizleyici ve beyazlatıcı etkiye sahiptir. İşlem gerçekten çok basit. Sadece bir kovayı sıcak suyla doldurmanız ve hatta tek bir damla beyaz sirke dökmeniz yeterli olacaktır.

Kokulu zeminler için kovada su

Açıkçası, mermer, ahşap ve taş zeminleriniz varsa kullanmaktan kaçının. Bu elementin güçlü ve yağ çözücü etkisi malzemeyi mahvedebilir. Hem çevre hem de sağlığımız için zararlı maddeler içermeyen bir ürün olmasına rağmen bu kadar hoş bir kokusu yoktur sadece zemin kokusunu yok eder.

Çok güzel kokulu bir zemin elde etmek için, tamamen doğal ve çok güzel bir kokuya sahip olan bazı parfümlü esansiyel yağları ekleyebilirsiniz. Bu sayede çok fazla çaba harcamadan dezenfekte edilmiş ve süper parfümlü bir yüzey elde edebilecek ve aynı zamanda çok para kazanacaksınız . Her zamanki kimyasalları almayı unutun.