Hamamböceklerine ve hamamböceklerine karşı bir kovucu nasıl hazırlayacağınız aşağıda açıklanmıştır. Tek ihtiyacınız olan yere dökmek için birkaç kaşık ve onları uzaklaştıracaksınız.

Zemini bu şekilde temizleyin ve hamamböceklerini ve hamamböceklerini evinizden kalıcı olarak uzaklaştıracaksınız .

Hamamböcekleri ve hamamböcekleri çünkü eve girerler

Bahar çoktan geldi ve yaz yaklaşıyor. Ancak bu güzel mevsimlerin başlamasıyla birlikte böcekler de gelir ve kontrolsüz bir şekilde evlerimizi istila etmeye başlar.

Günler ısındıkça hamamböcekleri ve hamamböcekleri yaklaşıyor. Ama neden yazın evlerimizi işgal ediyorlar? Gerçekte bu böcekler yıl boyunca aktiftir.

Hamamböcekleri çünkü eve girerler

Ancak Mart ve Nisan ayları arasında yumurtalarının çoğu çatlar ve bu nedenle ilkbahar ve yaz aylarında özellikle aktiftirler. Şehrin etrafında ve en nemli ve en sıcak bölgelerde beslenecek bir şey arayarak dolaşıyorlar.

Çoğu zaman, bu böcekleri çöpte veya duş, tuvalet, bide ve lavabo giderlerinden çıkarken buluruz . Bazı önlemler alarak kendimizi koruyabilsek bile bazen evlerimizi işgal etmelerine engel olmak gerçekten çok zor.

Öncelikle sıhhi tesisat sisteminden evimize giden tüm geçitleri kapatmamız ve ardından yemek artıklarını temizlememiz gerekiyor. Her yemek pişirdiğimizde, hemen temizlememiz gerekir ve yemek artıklarıyla dolu çantayı çöp kutusuna bırakmayı göze alamayız.

Neyse ki, bu böceklere karşı etkili olacağından emin olduğumuz bir çare var. Doğal bir iticidir .

Hamam böceklerine karşı sirke savar

Bugün size çeşitli böcek türlerine, özellikle hamamböceklerine ve hamamböceklerine karşı çalışan inanılmaz bir çözüm sunuyoruz. Doğrudan evde yapabileceğiniz hamamböceklerine karşı sirke savardır .

Bu böcek ilacının avantajı, onu hazırlamak için çok az kuruş harcayacak olmanızdır . Bu nedenle, etkili ancak pahalı kimyasallar satın alarak çok para harcamayı unutun.

Diğer bir avantaj ise kirlilik ile ilgilidir. Bu itici sadece çevreyi kirletmeyen doğal içeriklerden oluşur. Ayrıca, bazen insanlar için bile tehlikeli olan kimyasallar içeren birçok böcek ilacı gibi sağlığa zararlı değildir .

Hamam böceklerine karşı sirke savar

Tek yapmanız gereken kilerinize gidip evinizde olduğundan emin olduğumuz sirke şişesini aramak. Bu sıvıdan birkaç yemek kaşığını biraz da su koyacağınız leğene dökün . Ardından en sevdiğiniz uçucu yağdan birkaç damla dökebilirsiniz.

Yüzeylerinizin daha fazla dikkat gerektirdiğini düşünüyorsanız, birkaç damla doğal zemin temizleyici eklemenizi de öneririz. Değilse, sadece listelediğimiz malzemeler yeterli olacaktır.

Paspası kaba batırın ve yüzeyi yıkamaya devam edin. Hamamböcekleri ve hamamböcekleri sirke kokusuna tahammül etmezler ve sirkeyi döktüğünüz alanlardan uzaklaşma eğilimi gösterirler.

İşte tam da bu nedenle, bu malzemeyi olabildiğince sık ve evinizin her köşesinde kullanmanızı öneririz .