Hemen çiçeklenmeyi sağlamanıza yardımcı olan tiamin, potasyum ve mineraller bakımından zengin doğal bir besin maddesi vardır: İşte yeşil bileşenin bağışıklık sistemini güçlendirmenize izin verdiği şey.

Orkideler ve gerberalar da dahil olmak üzere çiçek bitkileri, diğer çiçek ve yaprakları üretmelerini sağlayan organ kompleksleridir. Çiçeklenme, çiçeklenme ve bitki türlerinin çoğaltılmasına izin veren ve organların yenilenmesini sağlayan bir süreçtir. Organ üremesi, kökler tarafından emilen ve uygun koşullardan yararlanan besinlerin, minerallerin ve vitaminlerin bir kombinasyonu kullanılarak gerçekleşirIşık, nem ve konum, çiçek bitkilerinin hemen çiçeklenmesini de etkileyen faktörlerdir.

Genellikle gübreler ve kimyasal gübreler, bitkilerin çiçeklenme ile güçlendirilmesini sağlamaz. Bu nedenle, bağışıklık sisteminin yenilenmesini ve güçlendirilmesini destekleyen doğal bitkisel besinlerin kullanımına başvurmak iyidir.

Bitkilerin mükemmel çiçeklenmesi: bitkilerin bu çok önemli besine ihtiyacı vardır!Orkide

Çiçek bitkileri sağlıklı ve yemyeşil büyümek için birçok doğal besin ve minerale ihtiyaç duyarlar. Potasyumbol çiçeklenme, bitki ve çiçeklerin güçlendirilmesi ve dalların odunlaşmasını sağlayan bir besindir. Haşere saldırısını önlemek ve glikozu enerjiye dönüştürme işlemini teşvik etmek için, bitkileri suda çözünür B1 vitamini ile beslemek iyidir.

Hemen çiçeklenme: Bunu bitkinin yapraklarına ve köklerine püskürtün

Orkide, böyle sulayın ve güzel, güçlü ve yemyeşil olacaksın: bu püf noktası!

Bağışıklık sistemini güçlendirmek ve bitkilerin hemen çiçeklenmesini iyileştirmek için, doğal bir bitki besin maddesi ve gübre kullanımına başvurmak gerekir. Bir patates infüzyonu hazırlamak iyidir: patates kabuğu, çiçekli bitkilerin yemyeşil büyümesi için gerekli mineraller, potasyum, vitaminler ve antioksidanlar bakımından çok zengindir.

Sadece suyu ısıtın ve patates kabuklarını yerleştirin: karışım gece boyunca hareket etmeye bırakılmalıdır, böylece patates kabuğu bitkiyi güçlendirmek için gerekli besinleri suya bırakır. Tam bir geceden sonra, besin bakımından zengin sıvıyı süzün ve bir sprey içine dökün.

Çözelti doğrudan köklere, yapraklara ve çiçeklere buharlaştırılabilir. Patates infüzyonu, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve bitkilerin çiçeklerle çiçeklenmesini sağlamak için gerekli vitamin ve minerallerin tam tedarikini sağlamak için haftada en az bir kez buharlaştırılmalıdır.

Sararmış yapraklar nasıl tedavi edilir? Sadece bu baharata ihtiyacın var!

Sararmış yaprakları tedavi etmek ve yaprak hastalıklarını önlemek için, doğrudan hastalıklı yapraklara uygulanabilen zerdeçal tozu kullanmak iyidir.