Press ESC to close

Her yerde toz: gerçekten çıkarmanın kolay yolu

Evin her yerinde toz var ve ondan kurtulmak Herkülvari bir görev gibi görünüyor. Çünkü? Çünkü her gün geri dönüşü olmayan bir şekilde reform yapıyor. Radyatörler, o zaman, oluşumuna daha fazla yardımcı oluyor gibi görünüyor.

Her gün saatlerce temizlik yapıyoruz ve ertesi gün tekrar temizliyoruz!

Mesele şu ki, çoğumuz doğru adımlarla ilerlemiyoruz. Hızlı bir şekilde bir toz tutucu ile toz alıyoruz ve onu çıkardığımızı düşünüyoruz. Bunun yerine, dakik bir şekilde tekrarlanır ve birikir.

Hapşırma ve çeşitli alerjileri içeren evin bir numaralı düşmanını yenebilmek, yeniden ortaya çıkmasını geciktirmek, gerçekten ustaca hileler yaparsak basittir.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Başlamak!

Her yerde toz: Ondan gerçekten kurtulmak istiyorsanız, temizlik yapma şeklinizi değiştirin! İşte nasıl yapılacağı

Her yerde toz: Ondan gerçekten kurtulmak istiyorsanız, temizlik yapma şeklinizi değiştirin! İşte nasıl yapılacağı

Her şeyden önce, tozdan gerçekten kurtulmak için kendinizi mikrofiber bir bezle donatın. Çekmecede, reklamlar tarafından övülen başka bir alternatif araç bırakın, sadece antistatik bir şekilde hareket edebilir ve onu mıknatıslayabilir.

Şimdi halılarla başlayın ve onları balkona atın, sonra süpürün. Kanepelere ve koltuklara geçin ve 4 ayaklı arkadaşlarınız varsa kırıntıları ve saçları temizleyin. Biriken kirlerden kurtulmak için perdeleri yılda iki kez yıkayın, ardından mobilyalara geçin.

Özel kurulama bezinizi alın ve su ve sirke ile nemlendirin. Aynı anda hem sterilize edebilen hem de cilalayabilen çevre dostu ve etkili bir bileşiktir. En üst raflardan başlayın ve aşağı doğru ilerleyin. Radyatörlerde ve duvarlarda bile her yeri silin.

Son olarak, zeminlere dikkat edin. Tabii ki, elektrikli süpürge ile bunu bir flaşla yapacaksınız, ancak filtreyi de düzenli olarak temizlemeyi unutmayın. Daha sonra yüzeyleri yıkayın, haftada en az iki kez, daha sık olarak evde hayvanların varlığında yapın.

Çarşafları sık sık değiştirin ve yatağı da temizleyin, akarlar ve toz da burada gizlenir.

Tavsiyemize uyar ve bu sırayla ilerlerseniz, günlük temizliğe elveda diyebilir ve sürekli çabalarınızı birkaç gün geciktirebilirsiniz!

ev