Yaprakların yeşile dönmesi ve sihirli bir şekilde çiçek açması için herhangi bir bitkinin altına sadece 1 çay kaşığı yeterlidir!

Bahçe tutkunlarını bekliyoruz.  Bugün size evimizdeki bitki ve çiçekleri beslemenin basit ama etkili bir yolunu göstermeye geldim  .

Bu doğal yöntemle okumaya devam ettikçe bitki ve çiçeklerin nasıl coşkuyla büyüyeceğini göreceğiz. Aynı zamanda   bitkilerin etrafında dolaşan sinir bozucu sivrisineklerden de kurtulacağız .

Yaprakların yeşile dönmesi ve sihirli bir şekilde çiçek açması için herhangi bir bitkinin altına sadece 1 çay kaşığı yeterlidir!

Kullanılacak doğal içerik nedir?

Sivrisinekleri bitkilerden uzak tutmanın faydalı yolu granül sarımsak  veya sarımsak  tozu kullanmaktır   . Aslında sarımsak  vitamin ve mineral içerir  . Örneğin  patojenik mikroflorayı ve parazitleri olumsuz yönde etkileyen demir, çinko ve potasyum içerir  .

İstediğiniz sonucu elde etmek için aşağıda okuyacağınız püf noktalarını  3 veya 4 haftada bir uygulamanız gerekir  .

Hadi çalışalım!

Kullanılacak ilk yöntem: sarımsağı toprağa verin.

Sivrisineklerden kurtulmak için  orta boy bir kavanoza bir çorba kaşığı sarımsak tozu koymanız yeterlidir. Daha sonra toprak yüzeyine eşit şekilde dağıtılması ve karıştırılması gerekecektir  .

Dilersek sarımsak katımıza biraz toprak da ekleyebiliriz. Bu sayede onu mükemmel ve kolay bir şekilde sahaya entegre edeceğiz.

Kullanılacak ikinci yöntem: Sarımsakları suya dökün.

Sarımsak kullanmanın göz ardı edilmemesi gereken bir diğer yolu da  bitkilerin sulanmasıdır  . Bu işlemi gerçekleştirmek çok basittir. Bir litre önceden ısıtılmış suyu bir kaba  dökmemiz yeterli  . Su sıcaklığının 60 dereceyi geçmemesini tavsiye ederim   .  Bu noktada suya 1 çay kaşığı sarımsak tozu dökmeniz gerekiyor  .

Daha sonra sıvının soğumasını bekleyin ve ardından uygun şekilde filtreleyin. Elde edilen sarımsak suyu ile çiçek ve bitkilerin köklerini güvenle sulayabiliriz.

Özellikle menekşe, sardunya ve orkide gibi çiçekler için bu numara uygundur. Ancak diğer tüm çiçek türleri için de kullanılabilir.

Artık işe başlama zamanının geldiğini söyleyebilirim.

Bu basit ipuçlarını deneyin: pişman olmayacaksınız!

Aferin!

ev