Züchtungsprozess von Hortensien’deki Einbeziehung von Tomaten, Wachstum’daki Auswirkungen’i iyileştirebilir ve Eigenschaften’in Blütensträucher’e inandığını söyleyebiliriz. Alışılmışın dışında bir yaklaşımla, hem Tomaten hem de Hortense ile etkileşimi ilgi çekici hale getirebilir ve Gärtner’ın da Gartner’a çok benzemesini sağlayabilirsiniz.
  1. Önemli bilgiler: Daha  sağlam bir Wachstum ve daha geniş kapsamlı bir bakış açısına sahip olmak ve Hortensien’in sunduğu zührevi işlerde, daha iyi ve daha iyi bir şey elde etmek mümkündür. Hortensien’de gezinerek, çok sayıda Wuchskraft, stärkere Stängel, büyük Blüten ve bir tane daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsiniz.
  2. Dirençli Kolaylıklar:  Doğal bir Wirkstoffe’ye sahip olmak, daha iyi bir kullanım için, daha geniş bir şekilde Krankheiten ve Schädlingen’i kullanmak. Einbeziehung, Hortensienzucht programlarında, Hibrid Hibritlerin kullanılabileceği, daha geniş kapsamlı Gartenkrankheiten ile Pilzinfektionen ve Insektenbefalls’in kullanılabileceği bir programdır.
  3. Verlängerte Blütezeit:  Hortensien werden wegen ihrer schönen Blüten geschätzt, çoğu zaman göreceli bir kurze Blütezeit. Kreuzung ve Tomaten, Hibrit içeceklerin uzun süre kullanılmasıyla, gazlı içeceklerin bitki örtüsü döneminin daha uzun olması ve daha uzun süre sıcak olması mümkündür.
  4. Klimazonsuz bir iklimlendirme: Bölgenin en iyi iklimi olan bir Klimazona sahip olmak  . Hortensienzucht programındaki Einbeziehung von Tomatengenen, çok yönlü klima kullanımıyla daha iyi bir melezleştirme programı oluşturabiliyor ve böylece Erfolg, çok daha iyi bir Spektrum von Umgebungen sicherstellen’e sahip oluyor.
  5. Yeni Farbvariationen:  Tomaten, bir Vielzahl von Farben, von leuchtenden Rot- ve Gelbtönen ile Lila ve Grüntönen arasında bir seçimdir. Kreuzung ve Tomaten, farklı varyasyonlar arasında farklı varyasyonlar oluşturabilir, ancak normal olarak normal olmayan orta boy varyasyonlar elde edilebilir. Yeni Gestaltung için mükemmel bir geçiş ve Hortensienhibrit Blütenfarben’in zenginleştirilmesiyle ölür.
Insgesamt, çok uzun süreli ve farklı değişikliklerle daha hızlı ve daha hızlı bir şekilde canlılık ve dayanıklılık sağlayan bir güç kaynağına sahip bir sistemden faydalanabilir. Auch wenn eine sorgfältige Auswahl und Züchtungstechniken erforderlich sind, vespricht die Einbeziehung von Tomaten in Hortensienzuchtprogramme die Schaffung yeni ve fiili