Kahve telvesi: tuvalete dökün, birkaç saniye bekleyin ve ortaya çıkan sonuca hayran kalın. İnanılmaz ama gerçek! Bununla ilgili tüm ayrıntılar.

Kahve Alanları

Kahve artık herkesin hayatının temelini oluşturuyor : Aslında bu malzemeyle her şeyi yapabilirsiniz. Basitçe iç; yoğurtlar için kullanın; sütün içine yerleştirin; dondurma vb. yapın.

Çoğu kişi tarafından bilinmeyen oldukça önemli bir rol, tuvalete döküldüğünde gerçekten belirleyici olabilecek kahve telveleri tarafından oynanır . Ne sebeple? Onları tuvalete attığınızda ne olur? Hadi birlikte öğrenelim!

Kahve telvesi: ev için mucize!

Bilindiği gibi, kahve mükemmel bir İtalyan içeceğidir ve uzmanlara göre Bel Paese sakinlerinin kahveyi hazırlamak için özel bir yöntemi vardır. Üstelik vücudumuz için birçok faydalı özelliği vardır .

Aslında, sadece kötü bir gün geçiren veya pazartesi sabahı kalkmakta zorlananların ruh halini iyileştirmekle kalmıyor: içecek akıllıca alınırsa kan şekeri seviyelerinin düşmesine yardımcı olur ve kalbe iyi gelir .

Kahve Alanları

Ancak sadece kahvenin kendisi değil, aynı zamanda tüketildikten sonra geriye kalanlar da hayati öneme sahiptir: evet, telveler . Neden? Çünkü ev için , özellikle banyoda, tuvalete döküldüğü takdirde mucizevidirler . Ne oluyor? Bununla ilgili tüm ayrıntılar!

Tuvalette kahve kalıntıları: Birkaç saniye sonra sonuç inanılmaz

Kahvenin kötüye kullanılmaması gerektiği iyi bilinmektedir çünkü kolesterolü artırabilir, tüketiciyi iğrendirebilir veya daha da kötüsü uykusuzluğa neden olabilir. Bütün bunlarda önemli bir rol oynayan ise soda fonlarıdır .

İçeceğin kalıntıları aslında günlük hayatımızda çeşitli şeyleri yapmak ve çözmek için kullanılıyor . Kozmetik, bahçecilik ve bahçecilik için çok faydalıdırlar.

Kahve Alanları

Son olarak, bazı insanlar için kehanet sanatı olan kahveye göre mistik bir değere de sahiptirler . Fonların vergilendirmeye göre okunması geleceği tahmin etme amacına sahiptir . Ancak bu ‘bağış’ derinlemesine çalışmamızın konusu olmayacak: Aslında tuvalete döküldüğünde yarattığı mucizeyi keşfedeceğiz !

Bu eylemin çok özel bir nedeni var: Tuvaletten gelebilecek kötü kokuları ortadan kaldırmak . Her durumda, bir litre ılık suya 5 veya 6 yemek kaşığı kahve telvesi koymanız gerekir .

Bundan sonra karışımı tuvalete dökmeniz ve sifonu çekmeden önce birkaç dakika beklemeniz gerekir : bu noktada olumsuz yayılımlar bastırılacaktır.

Banyonun hoş olmayan kokuların olmadığı bir yer olarak kalması için yukarıdakilerin 10 veya 12 günde bir tekrarlanması gerekir .

ev