Kahve telvesi ile ne yapmalı? İşte asla onsuz yapmak istemeyeceğiniz 5 harika kullanım alanım var, işte bunlar nelerdir ve bunları hangi alanlarda uygulayabilirsiniz

Kahve çözümleri

GÜNÜMÜZÜN EN ÇOK OKUNAN YAZILARI->

  • Çay havlusunu çamaşır makinesinde yıkamayın: Burada sizin için çok daha pratik ve hızlı bir yöntemim var.
  • Artık aynada kendinizi tanıyamayacaksınız kadar mükemmel bir cilde sahip olacaksınız: 3 mucizevi maske
  • Baharat konusunda abarttınız mı? Her şeyi bir kenara atmayın ve bu basit hareketle düzeltin

Asla israf etmemelisiniz. Hiçbir zaman bu tarihi anda olduğu kadar bu ifadeye son derece katılamayız. Ve bu sadece belki de yaptığımız aşırı harcamalara değil, farklı bir şeye de atıfta bulunulmalıdır . Çoğu zaman atık olarak değerlendirdiklerimiz bile belki de düşünmediğimiz başka bir hayata sahip olabilirler. Konuyu daha iyi anlamak için birkaç pratik örnek verelim: Her şeyden önce, örneğin narenciye kabuklarının ev ve gardırop parfümeri olarak nasıl hizmet edebileceğini çok iyi biliyoruz.

Kahve telvesi ile ne yapılmalı: Her alana uygun ideal çözümler

Kahve

Veya plastik şişeler çiçekler için vazo veya istediğiniz her türlü dekorasyona dönüşebilir. Kısacası bu anlamda biraz hayal gücüne ihtiyacınız var. Bugün size genel olarak en çok atılan eşyalardan biri olan kahve telvesi ile nasıl meşgul olacağınızı göstermek istiyoruz . Bunları atmak, hiç abartmadan, bir nevi gerçek zenginliği de çöpe atmak demektir. Bu nedenle onu daha çeşitli şekilde kullanmayı öğrenmeliyiz.

Öncelikle size gerçekten şaşırtıcı olan beş tanesini sunuyoruz.

  • Kumaş boyamak: İçinizdeki sanatçı henüz dizginlerini bulamamışsa, şimdi şansınız var. Kahve telvesini kaynattığınızda harika bir doğal renk elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Sadece tuval üzerinde kullanım için değil aynı zamanda kumaşlar için de idealdir. Kısacası sevmediğiniz ayakkabıları boyamak için bir fırsat.
  • Mükemmel güzellik ürünü: Nasıl kullanacağınız konusunda şüpheniz varsa ama güzellik ürünlerine baş döndürücü miktarda para harcıyorsanız, şimdi tam zamanı. Lekeleri ve kirleri ortadan kaldıran bir maske görevi de gören mükemmel bir yüz peelingi yapabilirsiniz.Ve hepsi bu değil. Mesela selülite karşı çok faydalı olduğunu biliyor muydunuz?
  • Koku önleyici: Taze demlenmiş kahve sadece ortamı güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda kokuları ve nemi de absorbe edebileceğini unutmayın.
  • Mükemmel Ahşap Mobilya: En sevdiğiniz kileriniz bozulduysa korkmayın. Bu çizik, çok kalın bir kahve telvesi hamuru eklenerek kapatılabilir.
  • Kompost: Besin özellikleri açısından zengin olan diğer bitkisel maddeler gibi kahve de toprak besin maddesi olarak kullanılabilir.