Press ESC to close

Kanalizasyondaki kokuyu silin. Bu numara ile bir profesyonele ihtiyacınız yok!

Banyoyu ve duşu, lavaboyu ve bideyi lekesiz tutuyoruz, ama kokudan kurtulamıyor muyuz? Sorun kanalizasyonlarda yatıyor! Böylece zihin bir profesyonelin telefon numarasını aramak için uçar ve hemen ödenmesi gereken bir maaşla ilişkilendirir!

Yine de cüzdanınızı açmak için kesinlikle doğru zaman değil! Giderler sürekli artıyor ve geçimini sağlamak kolay değil. Yine de rahatlamanın şart olduğu bir yerde bu kokulara uzun süre dayanamazsınız! Nasıl yapılır? Bir çözüm var, gerçekten de çok sayıda var ve hepsi çok etkili doğal ilaçlara dayanıyor!

kanalizasyondan kokuyor

Kanalizasyondaki kokuyu silin. Bu numara ile bir profesyonele ihtiyacınız yok!

Kanalizasyondaki kokudan kurtulmak için, sadece mutfakta kullandığınız bir bira mayası çubuğuna ihtiyacınız var! Ve iyi haber burada bitmiyor! Süresi dolmuş olsa bile amacımız için çalışıyor!

Sadece 1 litre suda çözmeniz, her şeyi bir sürahiye aktarmanız ve elde edilen sıvıyı tuvalete dökmeniz yeterlidir.

Gece boyunca açık bırakın ve tuvaleti ancak ertesi sabah yıkayın.

Tüm kötü kokular yok olacak.

Ama hepsi bu kadar değil!

Sitrik asit de bu amaç için mükemmel çalışır. Genel olarak turunçgillerin doğal bir özüdür ve her şeyden önce yumuşatıcı özellikleri ile bilinir. Bu durumda, akşamları gidere dökmek için 2 çay kaşığı yeterlidir. Sabaha kadar bekletin ve suyunu çekin.

Benzer bir argüman beyaz sirke için de geçerlidir. İki kova sıcak su hazırlayın, her birine bir çorba kaşığı sirke koyun, tuvalete dökün ve yeni kokunun tadını çıkarın.

Ve bu listede, kabartma tozu kesinlikle eksik olamazdı! Bu durumda, saf kullanabilirsiniz. Tuvalete 1 tepeleme bardak koyun ve bir gece bekletin.

Sabahları bir kova kaynar su dökün ve suyu çekin.

Şimdi banyonuz çok hoş kokulu olacak!
Kolay değil mi?!

ev