Evde fayansların nasıl parlatılacağı, bazen büyük fiziksel çaba gerektiren görevlerden biridir.

kat öncesi ve sonrası

Doğal bir çözüm arayan bir anne, evindeki fayansları temiz ve parlak hale getirmek için sıra dışı bir teknik bulmuş.

Parlak ev karoları

Temizlik bazen can sıkıcı bir rutin olabilir, özellikle de fayansları temizlemeniz gerektiğinde. Neyse ki sosyal medyada yöntemini paylaşan girişimci bir anne sayesinde bu zor işi kolaylaştırmanın mümkün olduğunu biliyoruz .

Parlak ev karoları

Üstelik bu numara kimyasal kullanımını da gerektirmiyor.

Viral olan bir eğitim

Adı Carey Barling olan kadın , ev için inanılmaz bir tavsiyeyle internet kullanıcılarını fibrilasyona gönderdi .

İlk gönderiden sonra eğitim viral oldu ve toplu olarak paylaşıldı . Pratikte kadın, çözüm bulması gereken sorunu paylaşır . Ve ne çözüm, hiç kimse bunu hayal bile edemezdi, ama görünüşe göre işe yaradı.

Kadın zemini temizler

Kadın yeni evine taşındığında bu sorunla karşı karşıya kaldı ve bir sorunu çözmek zorunda kaldı:  banyo zemini inanılmaz derecede kirliydi.

Doğal yöntemi sayesinde fayanslar parladı! Ayrıca, bir araştırmaya göre, zemini temizlemek ömrü uzatabileceğinden, kadın kesinlikle daha uzun ömürlü olacaktır !

Kimyasallar olmadan inanılmaz makyaj

Fayanslarını parlatmak için kadın, harikalar yaratan ilginç bir karışım hazırladı.

Avustralyalı bir yayıncının internet sitesinde yayınlanan makaleye göre, kadın sıcak suyu sabun, şeker ve bulaşık deterjanıyla karıştırdıktan sonra karışımı yere sildi.

Sihir bu temizlikten sonra oldu . Zemin birkaç dakika içinde temizlendi. Zaman kazandıran temizlik ipuçları listenize eklemek için akıllı bir karışım !

Beyaz şeker

Yazar, bu tavsiyeyi herkese göstermek için temizlik yöntemlerine adanmış bir Facebook grubunda paylaştı. Bu gönderiyi takiben, bir kullanıcı yorum yaptı: “ İşte bu temizlik! 

Yeni evine yeni taşınan bu kadının kiremitlerini kökten değiştiren bu eğitim için başkalarının coşkusunu ifade eden bir ünlem .

Sonuçlarını veren emeğin bu açıklayıcı fotoğraflarının ardından övgüler gecikmedi. Bilgili ev hanımı, destekçi grubunu aydınlatmak için yerleri parlatmak için paspas yerine saplı bir fırça kullandığını açıkladı.

Ama kadın gülerek ekledi, aslında ellerinizi ve dizlerinizi kullanmanız o kadar da hoş değil!

Ancak yorumlar tahrik edici ve tatmin ediciydi, hatta birkaç kullanıcı ev hanımını övdü: ” Gurur duymalısın, bu çok güzel “, 

Başka bir kadın ise şöyle yazdı: “ Tamamen farklı bir odaya benziyor ! Sonunda bir yorumcu ekledi: ” Biraz sürtünmenin yarattığı farka bakın .” Evin hilelerini takip edenler arasında büyük bir coşku uyandıran bir tavsiye , girişimci kadın örneğini takip edip etmeyeceğini kim bilir.

ev