Bahar temizliği, temiz hava, hoş kokulu ve temiz zeminler zamanı: Çay ve sirke karışımıyla, hoş kokulu ve temiz bir eve sahip olmak bir Donna Up oyunu olacak.

Kabul edelim, yazın gelişi her zaman taze bir nefes verir. Hacimli ve ağır kışlık kıyafetlerden kurtulup kendimizi hafif hissediyoruz, aynı zamanda gardıropları, rafları ve çekmeceleri hafifletiyoruz. Yeniye yer açmak için gereksizleri ortadan kaldıralım! Ve moralimizi yükseltmek ve enerjimizi yükseltmek için temiz, berrak havanın evlerimize girmesini istiyoruz.

Bizim gibi tüylü dostlarımız da sıcaktan muzdariptir ve tüylerini değiştirirler. Pamuk topları gibi küçük bulutlar zeminlerimizde neşeli ve dikkatsizce sallanıyor!

O zaman, hala yavrularsa veya çok yaşlılarsa, birkaç damla idrar da sızdırabilirler ve bu da çevreyi gerçekten yaşanmaz hale getirir.

Yine de onları o kadar çok seviyoruz ki, sorunu bir an önce çözmek istesek bile bazı küçük başarısızlıklara katlanabiliyoruz.

Ayna yüzeylerini yıkamak ve aynı zamanda dört ayaklı dostlarımızı kötü alışkanlıklar edinmekten caydırmak için kesin bir yöntem var.

Öğrenmek mi istiyorsunuz? Sirke ve çayı elinizin altında bulundurun.

 

Güzel kokulu ve temiz zeminler için çayı sirke ile karıştırmayı deneyin – gözlerinize inanamayacaksınız!

Güzel kokulu ve temiz zeminlere sahip olmak istiyorsanız, kazanan karışım sirke ve çaya dayalıdır.

Bu çözümle sadece yüzeyleri parlak ve parlak hale getirmekle kalmayacak, aynı zamanda dört ayaklı arkadaşlarınızı işlerini yaptıkları yeri çok fazla önemsememek ve evin etrafına çöp atmak gibi kötü alışkanlıklardan caydıracaksınız. İster yavru ve dolayısıyla deneyimsiz olsunlar, ister yaramazlık havasında yetişkinler olsunlar, ister artık kendilerini tutamayan yaşlı insanlar olsunlar, bu yöntemle sabrınızdan ve anlayışınızdan yararlanmayı hemen bırakacaklar ve içgüdülerini geri çekeceklerdir.

Ama merak etmeyin, onlara herhangi bir sorun çıkarmayacaksınız! Onları şımartmak için kullanacağınız malzemeler doğal, ekolojik ve güvenlidir. Hassas hayvan koku alma duyusuna hoş gelmeyen kokularıdır! Sadece bu! Tıpkı mide bulandırıcı kokularından hoşlanmadığımız gibi.

Bu nedenle, şunları elde edin:

  • 2 su bardağı alkol sirkesi,
  • 1 poşet siyah çay veya bitki çayı,
  • 2 su bardağı sıvı yer deterjanı.

Çayı veya bitki çayını alkol sirkesinde 5 dakika demlenmeye bırakın, deterjanı ekleyin ve eşit hale getirmek için dikkatlice karıştırın.

Şimdi iki seçeneğiniz var: Tüylü arkadaşlarınızın rahat (tabiri caizse) ihtiyaçlarına en çok maruz kalan alanları temizlemek için elde edilen solüsyonu kullanın veya bir buharlaştırıcıya aktarın ve bölgeye püskürtün.

Özellikle ilk durumda, yüzeyler tekrar parlak ve temiz olacak, ikinci durumda, iyi havalarda evlerimizin kapısında yeniden ortaya çıkan can sıkıcı böceklerin girişini de önleyeceksiniz!

Seçim senin! Her iki şekilde de kötü kokulardan kurtulacak ve eviniz mis kokulu ve yaşanabilir bir şekilde geri dönecek!

ev