Ev sigara izmaritleri gibi mi kokuyor? Bu yöntem ile birkaç dakika içerisinde ortadan kaldırılabilmektedir.

Evin her yerinde sigara izmariti kokusu mu var? İçeride sigara içmek ve kül tablasını boşaltmamak gibi kötü bir alışkanlık, ortamın her yerinde bu keskin ve rahatsız edici kokunun oluşmasının nedenidir . Yaşam tarzınızı değiştirmenin yanı sıra, evinizdeki bu kötü kokuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olabilecek tamamen doğal ilaçları benimseyebilirsiniz. Sektör uzmanlarının açıkladığı gibi sigara kokusuna karşı hemen kullanılacak madde nedir, gelin birlikte öğrenelim .

Sigara izmaritleri gibi mi kokuyor? Bu doğal ilaç ile ortadan kaldırılır.

Sigara içenler, özellikle kül tablasını sürekli boşaltıp yıkamayı alışkanlık haline getirdiklerinde evdeki kokunun kötü olduğunu bilirler. Tüm eve yayılan bu keskin ve rahatsız edici kokuyu ortadan kaldırmak için tüm İtalyanların sahip olması gereken doğal bir malzeme kullanabilirsiniz.

sigara izmaritleri

Sodyum bikarbonat, popo kokularını ortadan kaldıran bir numaralı müttefiktir, ancak bunu çok az kişi bilir . Her gün hayat kurtarabilecek tüm kullanımları ile binlerce cana sahip mucize bir üründür.

O nasıl çalışır? Kül tablasına iki çay kaşığı kabartma tozu dökün ve sadece beş dakika sonra kötü koku havaya karışmış olacak.  Bikarbonatın doğrudan etkisi, kötü kokuları ortadan kaldırmak ve sigaraların genellikle yaptığı şeyi yapmak, yani tüm döşemeleri – perdeleri ve duvarları – emmek için gereklidir.

Evde sigara içmek, kabartma tozu nasıl yardımcı olabilir?

Evde sigara içenler varsa ve kimse sigara içmek için balkona çıkmıyorsa, odalar genellikle tarif edilmesi imkansız kokularla dolu olacaktır . Evde oda spreyleri, güçlü sigara dumanından kurtulmak için yeterli değildir. Sadece bu da değil, iki unsurun birlikteliği durumu daha da kötüleştirebilir.

Böyle bir bağlamda, insanların normalde sigara içtikleri odalara yerleştirmek için çeşitli kavanozlara dökülecek sodyum bikarbonat da idealdir .

evde sigara kokusu

Bu nedenle kabartma tozu, duman kokusu için dikkate alınması gereken unsurlardan biridir. Bu nedenle, bir kavanozda veya doğrudan kül tablasında kullanılabilir, sigara içtikten sonra oluşan keskin kokuyu ortadan kaldırmak için mükemmeldir. Aynı zamanda, yaşam tarzınızı değiştirmek ve bikarbonata böyle bir durumda kontrast görevi görecek bir yol vermek önemlidir.

Sigara içen herkes, sigarayı her bitirdiğinde odaları sürekli havalandırmalı ve kül tablasını boşaltmalıdır. Ayrıca kokunun evin her yerinde kalmaması için dışarıda sigara içilmesi ve sürekli olarak döşemelerin, perdelerin ve halıların yıkanması önerilir .

 

ev