Lavabonun sarı dairesine nasıl veda edilir? Tüm evleri etkileyen bu asırlık soruna tek bir hareketle veda edebilirsiniz.

Lavaboda sarı hale

Lavabonun klasik sarı dökümü tüm evlerde ortak bir sorundur Kireç taşı devreye girdiğinde ve doğru ürünler kullanılmadığında şekil alır ve ardından sararır. Her şeyden önce dikkate alınması gereken bir durumdur çünkü zamanla çeliği bile aşındırabilir ve hafife alınmamalıdır. Temizlik uzmanları , bu asırlık sorunu bir anda ortadan kaldıran bazı doğal çözümler bulmuşlardır .

Lavabonun sarı dairesinden nasıl kurtulurum? Tüm doğal ilaçlar

Kireç taşı devraldığında ortaya çıkan yaygın bir durumdur . Lavabonun içinde su birikmesi ve ardından oluşan beyaz patina kaçınılmaz olarak sararır. Sadece estetik bir faktör değil, zamanla çeliği aşındırıp tamamen bozabileceği düşünülürse hemen düzeltilmesi gereken bir durumdur.

lavabonun sarı dairesi

Nasıl yapılır? Doğal ilaçlar ile sektör profesyonellerinin tavsiyelerine uygun miktarlarda ve şekillerde kullanarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz .

Her evde bulunan ilk doğal ilaç beyaz şarap sirkesidir. Oluşabileceği her alanda kullanılan doğal bir kireç sökücü olduğunu çok az kişi bilir . Bu nasıl kullanılır? Kireçtaşı çemberinin oluşturduğu yeri katlamak için mikrofiber bir beze dökmek için iyi miktarda sirke. Yaklaşık iki saat etki etmesi için bırakılır ve ardından tüm kısım, kireç sadece kötü bir hatıra olana kadar ovulur.

lavabo için sirke

Kabartma tozu da hafife alınmaması gereken doğal bir ilaçtır. Nazik aşındırıcı etkisi sayesinde bu sarı çemberin olmazsa olmazı haline gelir. En iyi şekilde kullanmak için su ve iki yemek kaşığı ürünle kalın bir macun yapın. Elde edilen jel ilgili kısma sürülür ve tamamen kuruyana kadar bekletilir. Hemen sonra diş fırçası ile fırçalayın ve iyice durulayın.

Haleleri çıkarmak için Marsilya sabunu ve tuzu

Marsilya sabunu   da sadece çamaşır için değil, kabuk bağlamış kirleri temizlemek için de özel bir üründür. Bu durumda bir sünger yardımıyla doğrudan lekenin üzerine kaşıyarak uygulanması gerekecektir. Her şey hemen çıkmazsa, gece etki etmesi için bırakın ve sabah durulayın.

İnce tuz kabartma tozu ile aynı güce sahiptir .

lavaboya doğal çözüm

Temizlikte kullanılabilen doğal bir üründür . Bu durumda su yardımıyla kremamsı bir sos oluşturmanız yeterli olacaktır. Jel halkaya sürülür ve ardından iki saat boyunca gece boyunca etki etmesi için bırakılır. Fırçayı geçirin ve ardından tamamen durulayın, olağanüstü bir sonuç elde edin.

ev