Muhteşem çiçeklenme: Herhangi bir çiçek için sadece 1 tablet ve canlanacak!

Bitki haplarını hiç duydunuz mu Bitkilerinizin çiçeklerini tazelemek ve canlandırmak için mükemmel bir çözümdür.

Kısa sürede ve basit adımlarla verimli ve optimum sonuçlar elde etmek için tabletleri çeşitli tariflerle nasıl kullanacağınızı öğrenin.

muhteşem çiçeklenme

Muhteşem çiçeklenme: Herhangi bir çiçek için sadece 1 tablet ve canlanacak!

Bitkiler için tabletler: ne oldukları

Genellikle kullanılan tabletler , bitkilerinizin çiçeklerine parlak ve sağlıklı bir görünüm vermenize yardımcı olabilecek mükemmel bir karışım olan potasyum ve magnezyumdan oluşur.

Tabletlerin kullanımı, zamanla rengi solmaya başlayan ve giderek daha fazla sarımsı hale gelen bitkiler için idealdir.

Bitkilerinizin çiçeklenmesini iyileştiren, daha gür ve parlak hale getiren pratik ve hızlı bir ilaçtır , bu nedenle bitkilerinizin sağlığı için mükemmel bir çözümdür.

Tabletleri bitkiler için kullanmanın birkaç yolu vardır, her türlü ihtiyaca veya tercihe uyan çok sayıda tarif vardır.

Örneğin, tek çiçekli bir vazoya 500 miligramlık tek bir tablet yerleştirebilirsiniz.

Öte yandan, bitkinizin boyutları daha büyükse, tam olarak toprağın altına, saksı içine yerleştirilecek iki veya daha fazla tablet kullanmanızı öneririz.

Bitkiler için bazı tabletler, içinde kesin miktarda ilacın çözüldüğü sulu bir solüsyonla spesifik bir sulama yapılarak kullanılabilir .

Diğer durumlarda, tabletler kaynar su ile büyük bir tencereye konur, bu şekilde çözülür ve daha sonra tencerede yere dökülür.

Daha fazla örnek

Ayrıca bitkiler için bazı tabletler bol suda eritildikten sonra buharlaştırıcı kullanılarak kullanılır , böylece sulu çözelti bitkinin tüm yaprak ve çiçeklerinde mükemmel şekilde buharlaşır.

Farklı karışımlar ve çeşitli ilaç miktarları, müdahale edilmesi gereken bitkinin türüne bağlıdır ve her şeyden önce bitkinin büyüklüğüne göre değişir.

Çok büyük ev bitkilerinin haftada daha fazla tablet kullanması ve hatta daha fazla karıştırması normaldir .

Sonuçlar çok kısa bir süre içinde görülecek, yaprakların ve çiçeklerin yavaş yavaş orijinal renklerine kavuştuğunu görmek gerçekten heyecan verici olacak.

Kısa sürede, basit ve hızlı adımlarla bitkilerinizi canlandırabilecek , onlara tekrar doğru parlaklığı ve ışıltıyı verebileceksiniz.

Oluşturulacak çeşitli tariflerin yanı sıra, ihtiyaçlarınıza göre bitkiler için farklı türde tabletler de seçebilirsiniz .

Nasıl ilerleyeceğinizi bu video ile öğrenin.

ev