Bazı ipuçları günlük hayatı kolaylaştırabilir. Bunların arasında banyonuzu parfümlemenizi sağlayan bu dahiyane teknik var. Duşta kullandığınızda ne olduğunu öğrenin.

Bu alışılmadık teknik sizi şaşırtabilir. Bu, duş alma şeklinizi değiştirebilecek bir mandal kullanmakla ilgili.

Banyoda mandal kullandığınızda ne olur?

Mandal, giysilerinizi kuruturken sabitlemek için kullanılıyorsa, sizi şaşırtabilecek az bilinen başka bir yardımcı programı vardır. Bu dahiyane teknik, bu odayı parfümlerken duşun kokusunu temizlemenize yardımcı olacaktır . Spaya yakışır bir banyo için ince ve narin bir koku sayesinde canlandırıcı bir ritüelin keyfine varacaksınız.

Ahşap mandal 1

Bu dahiyane numarayı benimsemek için tahta bir mandalın yanı sıra bir şişe okaliptüs esans yağına veya limon veya mandalina gibi seçtiğiniz başka bir yağa ihtiyacınız olacak. Bunu yapmak için, mandalı birkaç damla uçucu yağ ile cömertçe ıslatarak başlamalısınız . Duş alırken veya banyo yaparken klipsi dus başlığına asın . Bu hileden yararlanmanın bir başka yolu da bu nesneyi duş perdesine asmaktır. Buhar ile banyonuza tatlı bir koku yayılır. Sonuç: Gevşeme ve esenlik garantilidir.

Tahta bir mandalla yararlanmanın başka hileleri de var.

Duşunuza harika bir koku yaymanın yanı sıra , mandalı eviniz için birden fazla şekilde kullanabilirsiniz.

  1. Mandal, kaşığı tavada sabitler.

Tahta kaşığınızın tavaya düşmesinden endişe ediyorsanız, tahta mandal mükemmel bir seçimdir. Sadece kaşığın veya spatulanın sapına asmanız gerekiyor ve işiniz bitti!

  1. Mandal, evinizi dekore etmek için idealdir

Çerçeveniz yoksa veya fotoğraflarınızı duvara yapıştırmak istemiyorsanız, bu numara dahice. Bunun için güzel anılarınızı asacağınız bir ipe ve mandallara ihtiyacınız olacak . Ayrıca notlarınızı veya alışveriş listenizi oraya asabilirsiniz .

  1. Elbise mandalı yemeğinizi tutar

İster mısır gevreği paketleri, ister cipsler veya un torbaları olsun, mandal onları daha hava geçirmez hale getirerek çevredeki havadan korur . Pratik, değil mi?

  1. Mandal, kabloların karışmasını önlemenize yardımcı olur

Şarj cihazları veya diğer kablolar olsun, onları düzenli tutmak zor olabilir. Mandalların kurtarmaya gelebileceği yer burasıdır . Bir veya küçük bir kablo setine sabitlenmeleri gerekecektir.

  1. Mandalı yer imi olarak kullanabilirsiniz

Kitabınızı okurken nerede olduğunuzu bilmek istiyorsanız, mandal orijinal doğaçlama bir kitap ayracıdır. Belgelerinizde vurgulayamadığınız önemli bölümleri bulmak için de kullanabilirsiniz . Orijinal bir alışkanlık ve daha pratik olamazdı!

Ahşap mandallarınız varsa, artık bunları evde nasıl farklı kullanacağınızı biliyorsunuz.

ev