Press ESC to close

Nivea kreminin daha genç görünmek için az bilinen kullanımı

Zamanla yüzde, özellikle de göz kenarlarında göze hoş gelmeyen kırışıklıklar oluşabilir. Güneş ışınlarına sık maruz kalma, kötü beslenme, uygun olmayan bakım… Ünlü ince çizgilerin ortaya çıkmasına birçok faktör katkıda bulunur. Neyse ki, tanıtım gerektirmeyen bir ürünü kullanabileceksiniz. Gerçekten de efsanevi Nivea kremi bu kusurlarla savaşmak için çok işinize yarayacaktır. Nasıl ? Açıklama.

Daha genç görünmek için Nivea kremine yönelebilirsiniz. Bunu başarmak için nasıl kullanılacağı aşağıda açıklanmıştır.

Daha genç görünmek için Nivea krem ​​nasıl kullanılır?

Kim kendine bakmayı sevmez? Bazı durumlarda bunu başarmak için her yol iyidir: dengeli beslenmek, spor yapmak, daha iyi uyumak, düzenli kontroller yaptırmak… Bu durumda bizim için birkaç çözüm olduğunu anlayacaksınız. Peki ya  ilk ince çizgiler göründüğünde  ? Gerçekten de, gözlerin dış köşesindeki kırışıklıkların görünümünü görmek nadir değildir . “Kaz ayağı” olarak adlandırılan ikincisi zamanla oluşur ve ifade çizgileri olarak kabul edilir. Görünümlerini frenlemek için birçok kişi botoks veya hyaluronik asit enjeksiyonlarına başvurmaktan çekinmez. Ancak bu durumda da ünlü Nivea kremini kullanmanın akıllıca olabileceğini biliyor muydunuz?

Kaz ayağı görünümünü sınırlamak için Nivea kremini kullanın

Seviye kremi

Krem seviyesi. Kaynak: spm

Aynaya bakıp göz çevresindeki ilk kırışıklıkların görünümünü gözlemlemek garip bir duygu. Bir yanda çekinmeden kabul edenler, diğer yanda ondan kurtularak çare bulmak isteyenler. Eğer ikinci kategoriye aitseniz  bilin ki Nivea kreminin gençleştirici gücüne başvurarak buna çare bulunabilecek . Aslında tek yapmanız gereken bu krema ve yumurta akı ile bir maske hazırlamak.

Hazırlaması kolay ve basit, sadece yarım çay kaşığı  Nivea kremasına  ve bir yumurta beyazına ihtiyacınız olacak. Ardından yumurta beyazını bir cam kaba, tercihen bir kaseye dökün, ardından Nivea kremasını ekleyin. Son olarak, ünlü maskeyi elde edene kadar her şeyi karıştırın.

Maskeyi uygulamak için aşağıdaki adımları uyguladığınızdan emin olun:

  • Yüzünüzü temizleyin ve ardından yumuşak bir havluyla kurulayın;
  • Maskeyi yüzünüze uygulayın, özellikle yüzün kırışıklardan etkilenen bölgelerini hedefleyin;
  • Yaklaşık 15 dakika boyunca maskenin iyice nüfuz etmesi için parmak uçlarınızla hafifçe bastırarak dairesel hareketler yapın;
  • Yarım saat bekletin;
  • Bitirmek için ılık suyla durulayın.

Ayrıca  sonuç anında görülemeyeceği için sabırlı olunması tavsiye edilir . Gerçekten de bu maskenin faydalarını görmek için birkaç uygulama gerekli olacaktır. Bu nedenle haftada en az 5 kez ve sürdürülebilir bir şekilde uygulanması tavsiye edilir.

Nivea kremi günlük olarak nasıl kullanılır?

Bilmiyorsunuz ama  cildinize bakmak için birden fazla ürün biriktirmenize gerek yok . Gerçekten de, durum ne olursa olsun cildinizi nemlendirmek için Nivea kremini kullanabilirsiniz  .

Yüzünüzü nemlendirmek için:  Tüm cilt tiplerinin neme ihtiyacı vardır, bu gibi durumlarda yüzünüzün ve vücudunuzun cildini beslemek için Nivea kremine başvurabilirsiniz. Sadece yüzünüze hafif bir tabaka uygulayın ve tamamen emmesine izin verin.

Ellerinizi beslemek için:  Elleriniz giderek kuruyorsa, Nivea kremi onları besleyerek daha yumuşak hale getirecektir. Örneğin, yatmadan önce ellerinize kalın bir krem ​​tabakası sürün ve daha fazla etki için pamuklu eldivenler giyin.

Kırmızı bir burnu yatıştırmak için:  Özellikle mevsim değişikliği olduğunda soğuğa karşı bağışıklığınız yoktur. Bu durumda ve tekrarlanan üfleme ile tahriş olan bir burnu yatıştırmak için Nivea kreminin size çok faydası olacaktır.

Gördüğünüz gibi Nivea kremini kullanmak size birden fazla yönden fayda sağlayacaktır. Onsuz yapamayacağınız bir olmazsa olmaz!

ev