Kimyasal ürünlere güvenmek yerine doğal bir sivrisinek kovucuya odaklanarak böcek sorunu çözülebilir.

Doğal sivrisinek kovucu

Yaz kapıda ve haziranın gelişiyle güzel günler geri dönüyor. Birçoğu şimdiden şehir dışına güzel geziler yaptı ve güneşin ve nihayet hoş sıcaklıkların tadını çıkarmaya başladı. Ancak yaz sezonunun geri gelmesi aynı zamanda özellikle kapalı mekanlarda böceklerle yeniden uğraşmak zorunda kalma anlamına da geliyor. Aslında yaz, karıncalar, arılar ve sineklerle kafiyelidir, aynı zamanda evin her odasını istila etmek için geri dönen ve şüphesiz büyük bir baş belası yaratan sivrisineklerle de kafiyelidir. Birçoğu, piyasadaki en iyi ürünlerden bazılarına güvenerek sivrisineklerden hızla kurtulmayı seçiyor.

Doğal sivrisinek kovucu bir güç merkezidir: artık güçlük yok

Bununla birlikte, tavsiye her zaman kimyasal çözümleri kendi haline bırakmak ve bunun yerine birkaç dakika içinde oluşturulabilen ve eşit derecede etkili olan doğal bir sivrisinek kovucuyu tercih etmektir .

Sivrisinek savar

Bu can sıkıcı böcekleri sonsuza kadar uzaklaştırmak için cilde püskürtülecek süper doğal sivrisinek kovucuyu hazırlamak sadece birkaç dakikanızı alıyor. Sivrisineklerle uğraşmak zorunda kalmamak için solüsyon evin çeşitli odalarına da püskürtülebilir.

Alacağımız ilk şey boş bir sprey şişesi çünkü içine sivrisinekleri evden uzaklaştıracak solüsyonu koyacağız. Şişenin içine hemen 60 ml doğal veya damıtılmış su koyuyoruz.

Bu yapıldıktan sonra, genellikle doğal sivrisinek kovucuların hazırlanmasında kullanılan bir element olan 60 ml   elma sirkesini  de şişenin içine koyuyoruz . Solüsyon lavanta esansiyel yağı ile daha da zenginleştirilmelidir (ancak limon otu veya okaliptüs de iyidir): 15-20 damla yeterlidir.

Malzemeler eklendikten sonra, sprey şişesini sıkıca kapatın ve iyice karışması için solüsyonu çalkalayın . Geriye kalan tek şey, kendimizi sivrisineklerden korumak için doğal anti-sivrisinek püskürtmeye başlamak.

Solüsyonu cilde, özellikle kollara ve bacaklara püskürterek doğal ve her şeyden önce çok güvenli korumaya (çocuklar için bile) güvenebiliriz.

Bizim için taze yapılmış solüsyon çok hoş bir kokuya sahip olurken, sivrisinekler için aynı şey söylenemez, çünkü sivrisinekler bu kokuya hiç tahammül etmezler (özellikle elma sirkesi yüzünden).

Ayrıca mobilyalara ve dolaplara püskürtün: kokusu sivrisinekleri sonsuza kadar uzak tutar

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sprey şişesinin içinde hazırladığımız solüsyon evin çeşitli odalarının içine, özellikle kapı ve pencere çevrelerine de püskürtülebilir . Ayrıca sivrisineklere karşı doğal ilaç, çiçekleri ve bitkileri sivrisineklerden korumak için de mükemmeldir.

Sivrisinek kovucu püskürtün

Taze hazırlanmış doğal solüsyon mükemmel bir parfüm yaydığından, mobilyalara ve dolaplara da püskürtülerek şaşırtıcı bir temizlik ve sanitasyon etkisi garanti edilir.

Amaç, tüm evi bu doğal sivrisinek kovucunun kokusuyla doldurmak olmalıdır. Sivrisinekler evin her köşesinde bu kokuyu bulursa büyük ihtimalle başka kıyıları tercih ederek uzak duracaklardır . Sorunu çözmek ve sivrisineklerin neden olduğu rahatsızlıktan endişe etmeden bir yazı geçirmek gerçekten sadece birkaç dakikanızı alıyor.

ev