Plastik kapların içindeki klasik bir gazete sayfasıyla, çok az kişinin bildiği bir şey yaratılır: hemen yapılacak.

Kavanozdaki gazete kağıdı

Plastik dünyayı istila etse de , her geçen gün kullanılabilecek bazı yararlı araçlar var. Plastik kaplar, artık yiyecekleri saklamak veya hızlı bir öğle yemeği molası için götürmek için özel olarak tasarlanmıştır. En iyi şekilde yıkanmalı ve saklanmalıdır , bu nedenle birçok uzman kopyalamak ve kişiselleştirmek için bir yöntem düşünmüştür. Tek bir gazete sayfasıyla pek çok sorun çözülebilir .

Plastik kapları nasıl yıkıyorsunuz?

Plastik kaplar optimaldir ve özellikle yiyecekleri içerecek şekilde tasarlanmıştır. Her gün iyice yıkanmalı ve tamamen dezenfekte edilmelidir. Bunu yapmak için bulaşık makinesini kullanmak çok önemlidir, ancak haftada bir kez bir su – sirke ve kabartma tozu çözeltisi içinde bir gece bekletilmeleri gerekir.

plastik kap

Bu kapları her gün kullanabilmek için zamanla biriken tüm yağların ortadan kaldırılması önemlidir . Tercihen yağı gideren organik limon suyu yardımıyla ve kullanımdan sonra bulunabilecek tüm kir izlerini ortadan kaldıran beyaz şarap sirkesi ilavesiyle elde de yıkanabilirler.

Ve kokular için? Şimdi denemek için kusursuz bir yöntem var .

Plastik kaplar nasıl korunur: sadece bir sayfa gazete yeterlidir

Plastik kaplar tüm evlerde mevcuttur , öyle ki, yalnızca yiyeceklerin en iyi şekilde saklanması için değil, aynı zamanda öğle yemeği molasında bir şeyler götürmek veya bir evden diğerine her şeyi taşımak için de kullanılabilirler.

Belli bir süre ve kullanımdan sonra oluşan tüm kokuları ortadan kaldırmak için gazete kağıdı yöntemi uygundur. Klasik plastik kabın temizlenmesi önemlidir, ancak bulaşık makinesi her zaman kiri ve hoş olmayan kokuları gideremez.

gazete sayfası

Küçük bir hile ile sorunu çözebilirsiniz. Nasıl yapılır? Klasik  gazeteyi  alın ve temiz, yıkanmış ve kuru kabın içinde buruşturun. Hemen ardından kapağını kapatın ve bir gece dinlendirin. Bu kurulum sırasında kağıt, zamanla biriken tüm kokuları emecektir. Kullanmak için, sadece kağıdı çıkarın ve ardından iyice durulayın.

Açıkçası, tüm gazeteler renkli mürekkebe sahiptir ve klasik gazete kadar iyi değildir. Bu nedenle, her zaman klasik tek renkli gazete okuma kağıdını seçin. Ayrıca magazin kağıdı ve her halükarda boya ve koruyucuları bir gecede kaybedebilecek her türlü kuşe ve renkli kağıt kullanılmamalıdır.

Bu kapların uzun süre kullanılabilmesi için her gece uygulanan bir yöntemdir .

ev