Tüm saç ve tozu temizlemek için eski numarayı açıklıyoruz. Size açıklamak üzere olduğumuz sır, size çok fazla zaman ve emek kazandıracak. Böylece 2 dakikada tertemiz bir eviniz olur.

Evinizi istila eden saç ve toz mu? Her gün temizliğe bu kadar çok saat ayırmaktan bıktınız mı? Bu tüyo ile boş zamandan tasarruf edecek ve sadece iki dakikada süper temiz bir eve sahip olacaksınız.

Temizliğin düşmanları toz ve kir

Her zaman temiz ve düzenli bir eve sahip olmanın ne kadar çaba gerektirdiğini hepimiz biliyoruz , özellikle de yalnız yaşamıyorsanız ve bize eşlik edecek çocuklar da varsa.

Yerde saç ve toz

Toz ve saç temizliğin ana düşmanlarıdır . Evinize düzgün bir görünüm kazandırmak için günde kaç kez elektrik süpürgesi alıyorsunuz veya kendinizi bir süpürge ve faraşla (ve ayrıca çok fazla sabırla) donatıyor musunuz?

Alerjiniz varsa , o zaman gerçekten tozla uğraşmak zorunda kalmamalısınız . Havada yüzen mikroskobik parçacıklardan oluşan bu kompleks. sadece nesnelere değil, yere de yerleşerek hem kir hem de solunum problemleri yaratır.

Ve saç hakkında konuşabilir miyiz ? Her gün kaç tane kaybediyoruz? sayısız. Bu durumlarda, toz bezi veya klasik kıllı süpürge sorununuzu çözmez veya en azından hızlı bir şekilde çözmez.

2 dakikada nasıl temiz bir ev sahibi olunacağını öğrenmek istiyorsanız , bu makaleyi okumaya devam edin. Hayatınızı değiştirecek hileyi ortaya çıkarmak üzereyiz . Toza ve saça veda etmeye hazır olun .

Tüm tüyleri ve tozu almanın antik numarası

Her gün katlarımızda biriken toz ve saç , evimize özensiz ve bakımsız bir görünüm verir. Dünyanın en iyi süpürgesine veya piyasadaki en güçlü elektrikli süpürgeye de sahip olabilirsiniz ancak bu aletleri en az 15 dakika veya daha fazla kullanmazsanız, kir sorunu devam edecektir.

Temiz Ev

Bunun yerine basit bir numarayla parlayan bir eve sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz ? Sadece iki dakikanızı alır . Değişime hazır olun: asla geri dönmeyeceksiniz. Bu kadar çok kadını kurtaran bu sır nedir? Yeni bir elektrikli süpürge almaya ihtiyaç duymayı mı düşünüyorsunuz? Ya da daha güçlü bir elektrikli süpürge?

Panik yapma, bunların hiçbiri. Toz ve tüylerden kurtulmak için günlük müttefikiniz olan kıllı klasik süpürgenizi kullanmanız gerekecek . Süpürgenin temizlikten çok bazen kirli olduğu, evin içinde toz taşıdığı ve daha fazlası olduğu doğruysa, bu hile ile artık bu rahatsızlık yaşanmayacaktır. Yapmanız gereken tek şey süpürge fırçanızın kıllarını plastik bir poşetle kapatmak.

Tuhaf bir fikir, öyle mi düşünüyorsun? Bir plastik poşetin ne kadar yararlı olabileceği hakkında hiçbir fikriniz yok . Zemine sürtünen plastik, o kadar güçlü statik elektrik üretir ki, zeminimizdeki toz, saç ve diğer her şeyi çeker .

Bu çözüm sizi gerçekten kurtaracak. Plastik poşeti süpürgenin etrafına sararak, kılların hareket ederek kirin evin diğer odalarına veya bölümlerine taşınmasını engelleyecek ve tozun mobilya veya mobilyalara çökmesini önleyeceksiniz.

Ekonomik harcamalardan bahsetmek istiyor muyuz? Neredeyse sıfır: Süpürge ve plastik poşetler de zaten elinizde. Kısacası bundan daha ucuz sistem yok !
Birçok kadın bu temizleme tekniğini benimsiyor.

Siz de deneyin ve ne kadar zaman ve her şeyden önce ne kadar para kazanacağınızı göreceksiniz. Ancak mobilyalarda, raflarda veya cihazlarda toz birikirse ne yapılmalı? Elbette plastik poşete sarılı süpürge hilesini her zaman kullanabiliriz ama daha rahat çözümler de var.

Temiz bir ev için süpürgede çanta numarası

Bir örnek? Süper etkili ev temizlik ürünleri yapabilirsiniz . Yumuşatıcı numarasını deneyin . Bir nebulizatöre dört ölçek su ve bir ölçek deterjan dökün ve solüsyonu mikrofiber bir beze püskürtün ve toz almaya başlayın: bir nanosaniyede temizlik garantisi.

Beyaz sirke bile evinizin ışıldaması için özel bir bileşen olarak kendini gösterir: sadece biraz suyla seyreltin ve ardından sihre tanık olmaya hazır olun. Temizlik uzmanlarına göre, düzenli ve temiz bir eve sahip olmak için uyulması gereken başka öneriler de var.

İşte bazıları:

  • Evinizi düzenli olarak temizleyin
  • Perdeleri, minderleri ve kanepeleri haftada en az 3 kez temizleyin : özellikle sentetik kumaşlarda toz ve akarlar birikmeye bayılır
  • Evi günde en az 5 dakika havalandırın.
  • Ayakkabınızı evde çıkarın : sokaktan topladığınız tabanlarınızın altındaki toz, saç ve kir evinize ulaşır.

Temiz ve düzenli bir eve sahip olmanın çözümlerinin olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz, sadece temizlikte ısrarcı olmanız ve bizden daha bilgili olanların önerilerine uymanız yeterli. Tüm tüy ve tozları almak için asırlık bir numara ve tüm bu ipuçlarıyla, tüy, toz ve kirden arınmış bir eve sahip olmanın sizin için de bir esinti olacağını göreceksiniz.