Banyonuzu en iyi şekilde nasıl temizleyeceğiniz konusunda hiçbir fikriniz yoksa  bu hızlı ve kolay fikirlere göz atın.

Bunlar,   banyoyu sadece  5 dakikada temizlemenize  ve aynı anda hem pırıl pırıl hem de ışıltılı bırakmanıza yardımcı olacak küçük numaralardır .

Herkesin erişebileceği “sırlar” göreceksiniz. İnanılmaz bir farkı hemen fark edeceksiniz.

Banyo birkaç adımda ve sadece birkaç dakika içinde nasıl temizlenir?

Normalde evinizde bulunan şeyleri kullanarak duşu  ,  tuvaleti  ve  lavaboyu  birkaç dakika içinde nasıl temizleyeceğinizi hiç merak ettiniz mi  ?

Banyonuzu temiz ve parlak bırakın

Aşağıda tam güvenlikle şirkette başarılı olmanın 3 yolunu sunuyoruz:

  • batmak

Yapmanız gereken ilk şey   banyo lavabosuna bir çorba kaşığı karbonat serpmektir. Daha sonra sirkeyi dökün  ve birkaç damla esansiyel yağ   ekleyin  . Süngeri suyla hafifçe ıslatın  ve  ardından küvetin yüzeyini fırçalayın. Daha sonra kuru bir bezle iyice durulayın. Sonuç? Daha önce görülmemiş temizlik ve aroma!

  • DUVAR SÜZGECİ

Tuvaletinizin duvarındaki gideri temizlemek için  rezervuarı açın ve içine bulaşık makinesi tableti yerleştirin  . Bu şekilde, her yıkamanızda kapsül yavaş yavaş eriyecektir. Bu yöntem temizliğin yanı sıra yayacağı enfes koku açısından da faydalı olacaktır.

İsterseniz  birkaç damla esansiyel yağ  veya biraz yumuşatıcı ekleyerek bu sistemin etkinliğini artırabilirsiniz.

  • BANYO KABİNİ

Duş kabinini nasıl düzgün ve hızlı bir şekilde temizleyeceğiniz konusunda hiçbir fikriniz yoksa, düşünülemez bir malzemeye yönelebilirsiniz:  bebek yağı  . Yağı camın üzerine püskürtün ve kuru bir mikrofiber bezle  silin   . Bu sayede kireç sorunsuz bir şekilde yok olacaktır.

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, başlamak için hiçbir araç sıkıntısı yok!

Denemenin hiçbir maliyeti yoktur ve hoş bir sürpriz olacak ve memnun kalacaksınız. Kumar?

Mutlu temizlik!

ev