Tıraş köpüğü sadece kadın ve erkekler için etkili bir tıraş sağlayan bir çözüm değildir.

Tıraş kreminin kullanım alanları

Kimsenin beklemeyeceği büyük faydalar sağlamaya hazır , binlerce farklı şekilde kullanılabilir .

Tıraş köpüğü hem mutfakta hem de banyoda kullanışlı olabileceği gibi evin her alanında da faydalanmaya hazır.

Tıraş köpüğü, sağlığınıza zarar vermeyen en uygun, en ucuz çözüm

İlk adım köpüğü kocanızdan çalmak , ikincisi ise onu herhangi bir yüzeydeki lekeleri çıkarmak için kullanmaktır. Yüzeylerin tekrar yeni gibi parlamasını sağlamak için çok az şey gereklidir.

Bu durumda her zamanki gibi çok uğraşmadan ve yorulmadan küveti yıkamak için kullanabilirsiniz . Küvet saçı, saçı, cilt yağını, vücut şampuanını ve onu yağlandıran kim bilir daha kaç ürünü toplar . Bu nedenle onu yıkamak ve dezenfekte etmek gerçekten zor, hatta bazen imkansızdır.

Kadınlar genellikle en azından kabul edilebilir bir sonuç elde etmek için gerçekte pek işe yaramayan yüzlerce ürünü satın almakla yetinirler. Çözüm evde, cilt bakım ve hijyen ürünleri dolabında , tıraş köpüğünde.

Küveti temizlemek için tıraş kremi nasıl kullanılır?

Yeni, temiz bir süpürge alın , kıllarına bol miktarda tıraş köpüğü püskürtün ve bunu tüm küvetin yüzeyine sürün. Bir süre, yaklaşık on dakika kadar ovalamanız gerekir.

Kirlerin kaybolduğunu ve küvetin beyazlaştığını , parlaklaştığını, parıldadığını hemen fark edersiniz. Aylar ya da yıllar boyunca biriken tüm kir kalıntıları ortadan kaybolacaktır. Her zaman iyi bir sonuç elde etmek için, bu temizlik ve hijyen tekniğinin en az ayda bir kez , çaba harcamadan uygulanması gerekir .

Evde tıraş köpüğünün diğer kullanımları

Tıraş köpüğü halı , havlu, masa örtüsü ve giysilerdeki lekeleri de çıkarabilir . Lekeli giysilere gelince, bi

Sonunda olağan yıkama işlemine geçiyoruz, sonuç mükemmel olacak, daha önce başka hiçbir şekilde elde edilmemiş ve bunun için tasarlanmış kim bilir kaç ürün kullanılmış . Alternatif olarak fırını temizlemek için mutfakta tıraş köpüğü kullanabilirsiniz. Çözüm mükemmeldir çünkü evdeki fırınınızı, tepsiler de dahil olmak üzere, dirsek yağı olmadan yeni kadar iyi tutmanıza olanak tanır.

Tepsiyi çıkarmanız ve üzerini kaplayan tıraş köpüğünü tamamen püskürtmeniz gerekir. Daha sonra tekrar fırına verip 50 derecede açın. Yaklaşık 30 dakika kadar bekleyin, ardından fırını kapatın, tavanın soğumasını bekleyin , ardından temiz bir bezle yağı ve tüm kalıntıları temizleyerek tavayı temizleyin.

Banyoda, aynalarda ve musluklarda nasıl kullanılır?

Muslukları temizlemek veya aynaların buğulanmasını önlemek için de yararlı olabilir . Özellikle duş alırken buhar banyo aynalarını buğulandırır. Daha sonra saçınızı kurutmaya geçtiğinizde bu tam teşekküllü bir girişim haline gelir. Ta ki köpüğün kullanımını ve binlerce yönünü keşfedene kadar.

Sorunu kesin olarak çözmek için ürünü yayın ve yumuşak bir bezle silin. Bir tür şeffaf film oluşacaktır, bu nedenle çok sıcak bir duş sırasında ayna sağlam kalacaktır.

Banyo muslukları ise kötü alışkanlıklar nedeniyle hiçbir zaman kurumayan su sıçramaları nedeniyle anında matlaşır. Hijyen ve ev temizliği için kim bilir hangi ürünleri satın almak faydasız, hiçbirinin muslukları körelten kireci ortadan kaldıracak kadar güçlü bir etkisi yok.

Yani bir fırçayı tıraş köpüğüne batırıp musluğun tüm yüzeyine geçirmeniz yeterli . Birkaç dakika etki etmesini bekleyin, ardından yumuşak bir bez kullanarak köpüğü çıkarın. Nihai etki benzersiz, inanılmaz olacak, musluklar parlak olacak ve günlerce öyle kalacak. Etkisi geçtikten sonra işlem ikinci kez tekrarlanır.

Açıkçası, musluklara zarar vermekten kaçınmak için, malzemenin reaksiyonunu gözlemlemek amacıyla önce musluğun küçük bir kısmına (muhtemelen gizlenmiş) püskürtmeyi deneyin.

ev