Telefonunuzu normalden 5 kat daha hızlı hale getirmek için nasıl hızlandırırsınız? Bir düğmeye tıklamanız yeterlidir.

Cep telefonunuzu daha hızlı hale getirin

Cihazınızdaki bir düğmeye basarak cep telefonunuzu nasıl daha hızlı hale getirebileceğinizi açıklayan çok basit bir kılavuz ,

Yavaş cep telefonu, olası nedenleri nelerdir?

Pek çok tüketici, cep telefonlarını satın alma tarihinden yavaş yavaş uzaklaştıkça çok yavaşladığından şikayet ediyor. Bunun nedenleri çoktur ve çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır.

İlk olarak, sistemine virüs bulaştığı için bir cep telefonu yavaşlayabilir . Aslında iOS ve Android, genellikle cep telefonlarındaki verilere erişmeye çalışan virüslerin ve kötü niyetli bilgisayar korsanlarının avıdır. Bunu yapmak için, telefonun sahibinin haberi olmadan değerli bilgileri çalabilecek virüsler yüklerler.

Elinde cep telefonu

Bu virüsler tıpkı insanlar gibi sistemlerinize bulaşır ve bağışıklığınızı düşürür. Tezahür ettikleri çeşitli belirtiler arasında yavaşlık da vardır. Ve bu şekilde cihazımız eskisi gibi değil. Cihazımızın artık yavaş olmasının diğer nedenleri, hafıza ile ilgilidir .

Bir cihazın hafızası mutlaka mümkün olduğu kadar boş tutulmalıdır. Bu nedenle, cep telefonumuz yavaşlamadan fotoğrafları , videoları, ses dosyalarını ve artık ihtiyacımız olmayan diğer arşivleri silmekte fayda var.

Ayrıca, kesinlikle kaybetmek istemediğimiz tüm malzemeleri bilgisayara veya harici bir sabit diske aktarmak önemlidir. Ancak bu şekilde kendimizin ve cihazımızın   güvenliğini garanti etmeye devam edeceğiz . Ancak cep telefonunu hızlandırmanın saniyeler içinde uygulanabilen bir yöntemi olduğunu herkes bilmiyor. Sadece bir düğmeye tıklayın ve bitirdiniz.

Telefonunuzu nasıl hızlandırırsınız

Cep telefonunuzu hızlandırmak istiyor ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, sadece bir tuşu hareket ettirerek uygulayabileceğiniz gerçekten inanılmaz bir yöntem olduğunu ortaya koyuyoruz. Söz konusu anahtar ” kaldırma ” dır. Artık ihtiyacınız olmayan bir uygulamayı silmeye her karar verdiğinizde tıklamanız gerekir.

Yükleyebileceğiniz ve hangi uygulamaları en az kullandığınızı veya hangilerini hiç kullanmamış olabileceğinizi gösteren birçok uygulama vardır. Çoğu zaman, bunu bize gösteren kendi telefonumuzdur. Ne olduğunu öğrendiğimizde, tek yapmamız gereken uygulamayı basılı tutup  kaldır”a tıklamak.

Telefonunuzu hızlandırın

Bunu tekrar tekrar yaptıktan sonra, cep telefonumuzun nasıl yavaş yavaş daha hızlı ve daha verimli hale geleceğini fark edeceğiz . Artık kullanmayacağınızı düşündüğünüz tüm uygulamalarla veya en azından kısa bir süre için sizi prosedürü tekrar etmeye davet ediyoruz.

Cep telefonunuzun size teşekkür edeceğinden ve artık işinizi halletmek için daha az enerji tüketeceğinden eminiz . Belleği boşaltmak, belki de siz farkında olmadan açık kalan tüm uygulamaları ortadan kaldırmak da enerji tüketimine neden olabilir. Bu, cep telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayandığını da fark edebileceğiniz anlamına gelir.

ev