Tesisatçıların nasıl zengin olduğunu biliyor musun? Çok daha fazla kazanmalarını sağlayan çok özel bir teknikleri var. Gelin bu püf noktalarını öğrenelim.

Boş şişe

Tesisatçı bir meslektir ve su ve sıhhi tesisat sistemleriyle uğraşan bir profesyoneldir . Su borularının tasarımı ve montajı ve daha fazlası konusunda uzmandır. Ayrıca örneğin ısıtma ve soğutma sistemleri. Ancak aynı zamanda yönetim ve bakımla da ilgilenir.

Tasarım esas olarak çeşitli borular ve bağlantılarla bir yerleşim modelinin oluşturulmasından oluşur. Drenajları, pompaları ve muslukların nereye yerleştirileceğini belirleyin. Bu, hem küçük hem de büyük kurulumları gerçekleştirebilir ve önerilen işi kabul edip etmeyeceği yalnızca seçilen tesisatçıya bağlıdır.

Tesisatçılar

Bir tesisatçının maaşı değişir . Ve aslında 2023 yılında ayda 1.000 ila 2.255 arası kazanabiliyor. Sonra yıllar geçtikçe işler değişiyor ama aylık maaş da tesisatçının seviyesine bağlı. Ancak aslında herkesin bilmediği bu teknikle tesisatçıların nasıl daha fazla kazandığını görelim .

Tesisatçılar en çok bu şekilde kazanıyor

Söylediğimiz gibi tesisatçıların zengin olmak ve çok daha fazla kazanmak için kullandıkları teknikleri vardır. Birkaç tane var ve şimdi onlara ayrıntılı olarak bakalım. Kullandıkları ilk teknik, duvarı kırmadan fayansları çıkarmalarını sağlıyor . Isı bağların kopmasına neden olur ve dolayısıyla fayanslar çatlar.

Küvet musluğu sızdırıyor ve artık düzgün çalışmıyor . Yeni bir tane almak için acele etmeden önce bekleyin. Parçalara ayırın ve bazı parçaları sıkın. Daha sonra içindeki çürümüş kısımları çıkarmak için açın. Şimdi temizliğe devam edin ve her yere ulaşmak için fırça ve diş macunuyla kendinize yardımcı olabilirsiniz. Kabartma tozu ve sirke de kullanabilirsiniz.

Fayans kaldırma

Temizliği bitirdikten sonra, yalnızca çürümüş ve çıkarılmış iç bileşenleri satın alarak musluğu yeniden monte edebilirsiniz. Çok daha az harcayacaksınız. Her şeyi yeniden konumlandırın ve neyin daha iyi olacağını görün. Bir sonraki sorun ise bazen tıkanan tuvalet gideriyle ilgilidir .

Pistonu kullanmayın, ancak bir boru alın ve tuvaletin tıkanıklığını daha hızlı açmanız için ihtiyaç duyacağınız L şeklinde bir alet oluşturun, böylece serbest kalacak ve tuvaleti düşündüğünüzden daha kısa sürede sifonu çekebileceksiniz. Kesinlikle kirlenmiş olacak ve daha sonra doğal ürünlerle tuvaleti temizlemeye devam edebilirsiniz.

Musluklar

Görüldüğü gibi bunlar zamandan ve paradan tasarruf sağlayan tekniklerdir. Hemen değiştirip yeni bir sistem uygulamak yerine tamir etmeyi de düşünmeliyiz . Aslında kısa sürede tamir edilip yenilenebildiği için her zaman yeni bileşen satın almaya gerek yoktur. Bu ipuçlarını takip edin

ev